reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

Też myślę o chuście. Nie wiem jak sobie z dwójką małych dzieci poradzę, więc liczę na nią bardzo. Za pierwszym razem chciałam kupić, ale Adaś miał asymetrię ułożeniową i rehabilitantka powiedział ok, pod warunkiem zapewnienia symetryczności. I trochę zapał mi minął.
Czoperka, mocno się zastanawiałam nad tym Twoim leżaczkiem, ale poczytałam właśnie opinie i zrezygnowaliśmy.
My mieliśmy huśtawkę. I fajna była. Z tym, ze tylko do 9kg.
Podłoga to jest coś co rehabilitanci polecają ;-)
Rękawiczki niedrapki krótko u nas robiły karierę, chyba głownie w szpitalu. Dziecko szybko się z nimi rozprawiło. Przeszliśmy na skarpetki.
 
reklama
reklama
Ja o wyprawce jeszcze nie myślę po synu nie mam nic więc zaczynam od zera. Dziś mnie pokusiło i oglądałam pościele do łóżeczka. Zamarzylam sobie szara pościel w jakiś biały deseń ewentualnie minky z jednej strony w jakimś delikatnym blekicie. Mnóstwo tego w necie. ..Ciężko się zdecydować. Byłam dziś odwiedzić koleżankę która czeka na rozwiązanie. Już ma wszystko gotowe łóżeczko dla młodego ubranka....ach jak cudnie. Przy okazji wzbogaciła się o spódnice jeansowa czadowe czerwone spodnie rurki z hm mama i czarne sportowe portki[emoji1]spodni mam już 4 pary dwie sukienki dwie letnie spódnice więc mi wystarczy. Kurtkę zimowa dostanę od przyjaciółki więc chociaż o to nie muszę się martwić


Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry