reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ostrów Wielkopolski i okolice

reklama
Hej.
Jestem tutaj nowa i chciałabym się przywitać ;). Przeprowadzilam się do Ostrowa i jestem mama 5 miesięcznego synka :). Mam pytanie czy moglybyscie polecić dobrego pediatre?
Pozdrawiam
 
Hej.
Jestem tutaj nowa i chciałabym się przywitać ;). Przeprowadzilam się do Ostrowa i jestem mama 5 miesięcznego synka :). Mam pytanie czy moglybyscie polecić dobrego pediatre?
Pozdrawiam
Witaj i rozgość się u nas choć tu ostatnio straszną cisza... brak czasu chyba[emoji2].
Co do pediatry to ja nie pomogę, bo ja nie z Ostrowa więc nie mam lekarza w tym mieście
Hej hej[emoji2]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie,chciałabym dołączyć do Was. Jestem z okolic Ostrzeszowa, ale tutaj nie chcę rodzić. Ogólnie jestem przerażona, ale po przeczytaniu większości postów chyba zdecyduję się na Ostrów. Termin mam pod koniec grudnia. Jest ktoś w podobnej sytuacji?
 
Witajcie,chciałabym dołączyć do Was. Jestem z okolic Ostrzeszowa, ale tutaj nie chcę rodzić. Ogólnie jestem przerażona, ale po przeczytaniu większości postów chyba zdecyduję się na Ostrów. Termin mam pod koniec grudnia. Jest ktoś w podobnej sytuacji?
Witaj
Niczym się nie przejmuj... Dzidzia najważniejsza. To Twój pierwszy poród? Chcesz rodzić siłami natury czy cc?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj
Niczym się nie przejmuj... Dzidzia najważniejsza. To Twój pierwszy poród? Chcesz rodzić siłami natury czy cc?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak, to mój pierwszy poród. Zawsze myślałam, żeby zrobić wszystko żeby było cc, jakoś wydawało mi się to łatwiejsze, a teraz już sama nie wiem, tym bardziej, że nie chodzę do żadnego lekarza, który pracuje w ostrowskim szpitalu...
 
Też kiedyś myślałam, ze cc jest dużo "lepsze". Dużo czytałam w Internecie i doradzalam sie różnych osób i jeżeli miałabym następnym razem rodzić to tylko sn tak jak za pierwszym razem. Bardzo szybko doszłam do siebie chociaż byłam nacinana i jedyne co mi doskwieralo to hemoroid, z którym sobie poradzilam ;). Owszem poród bolał, nie jest to ukąszenia komara ale do przeżycia ;). Co najważniejsze od razu dostajemy dziecko do piersi i sa to piękne chwile :). Nasluchalam się jak to wygląda w szpitalach, ze strasznie traktują rodzace np na Polnej w Poznaniu, a tutaj bardzo mile zaskoczenie :). Położne sa jak do rany przyłoż, zawsze pomocne i nie czuć było ze pracują tutaj za karę, czuło się domowa atmosferę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja też wolałabym rodzić sn jednak niestety nie mogę. Pierwszą ciążę miałam rozwiązywaną właśnie siłami natury ale Piotrusia już musiałam rodzić przez cesarskie cięcie. Ale cóż... Ważne, aby z dzieckiem było wszystko w porządku[emoji3]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry