reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Już tam byłam Strawbelko, przeczytałam juz wszystko myślę że będzie dobrze musi być ale wole tez wiedzieć na co mogę i musze się ewentualnie przygotować taka już jestem wytrwałam do tej pory to i teraz dam radę przeszłam 6 krotne podejrzenie nowotworu z badaniami włącznie to i teraz dam rade
 
reklama
Motylku jakie dostalas leki bo moj zestaw jest taki...
A wiec:
Luteine dopochwowo 3 razy po 2 tabl.
Encorton 2 razy po 1 tabl
Estrofem do ustnie 3 razy 1 tabl
Prolutex zastrzyk raz dziennie
Akard raz dziennie
Buscopan 3 razy po 1 tabl
 
Ja mam wasik i wloski na twarzy, widac je z bliska i w sloncu, bo sa jasne.
Apetyt mialam duzy i nie potrafilam sie hamowac z jedzeniem.

Ja bralam encorton dosyc dlugo.
Do ok 12-14tc dawke 15, potem schodzilam z dawki. Teraz koncze 21tc i biore jeszcze 2,5

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
No to chyba muszę kupić sobie dużo marchewek :) ja biorę tylko 1 tab dziennie czyli 5, oby tylko kropek sie zagnieździł to przeżyje ten ciągły głód nadmiar kilogramów i wąsik :)
 
Motylku jakie dostalas leki bo moj zestaw jest taki...
A wiec:
Luteine dopochwowo 3 razy po 2 tabl.
Encorton 2 razy po 1 tabl
Estrofem do ustnie 3 razy 1 tabl
Prolutex zastrzyk raz dziennie
Akard raz dziennie
Buscopan 3 razy po 1 tabl

[emoji15] ale wam tego daj jakies zastrzyki jeszcze na co one sa ? Ja jedynie lutinus [emoji17]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry