reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

ehh Pisanka też polowałam na bugaboo donkey i nawet ostatnio znalazłam super okazję na olx za 3000, tyle że na Podkarpaciu. Jak już wszystko dograłam z babeczką, to zlikwidowała konto i zniknęła.. Pewnie sprawdzała, czy będzie zainteresowanie i wrzuci raz jeszcze tylko z wyższą ceną :(((
Ja za 2700 znalazłam z warszawy juz się umawiamy a ona ze sprzedała. ..głupia. ..
 
reklama
Pozdrawiamy :) 20160826_153637.jpg
 

Załączniki

  • 20160826_153637.jpg
    20160826_153637.jpg
    708,9 KB · Wyświetleń: 73
ehh Pisanka też polowałam na bugaboo donkey i nawet ostatnio znalazłam super okazję na olx za 3000, tyle że na Podkarpaciu. Jak już wszystko dograłam z babeczką, to zlikwidowała konto i zniknęła.. Pewnie sprawdzała, czy będzie zainteresowanie i wrzuci raz jeszcze tylko z wyższą ceną :(((
A co bd kupować jak się bugaboo nie uda ?
 
A co bd kupować jak się bugaboo nie uda ?
U nas warunek konieczny to duże, pompowane koła ;) Nastawialiśmy się na TFK, ale dziewczyny, które go mają mówią, że jest jednak trochę ciężki i jako spacerówka już nie do końca zdaje egzamin jak go często trzeba ładować do auta, a u mnie tak będzie, bo wyprowadziliśmy się za miasto i jednak częściej będę jeździć z maluchami gdzieś dalej. Więc jeśli TFK, to tylko okazyjnie i jak najtaniej na pierwsze miesiące z gondolkami, a potem spacerówka już inna całkiem - Baby Jogger city mini gt double.
Wczoraj natrafiłam na jeszcze inny model, ale niewiele o nim póki co wiem - Bumbleride Indie Twin, wygląda super, ale raczej ciężko dostępny w PL. Na szczęście mam bliziutko do Czech, a tam już podobno dużo łatwiej go dostać. Będę szukać używanych na jakichś zagranicznych forach, bo na naszym olx go nie ma. A kolory ma cudne - zakochałam się w aqua marina :D
Generalnie ciężki temat i cieszę się, że mamy jeszcze trochę czasu na szukanie :) bo mimo zauroczenia Bugaboo, nie wydam 5-7 tysi na wózek.
 
Dziewczyny czy któraś z Was dostala uczulenia na brzuchu? Właśnie zauważyłam. Nie jest to tragiczne ale jednak.
jutro wapno kupie i mam nadzieje ze pomoże
 
reklama
Do góry