reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Bycie rodzicem to codzienna przygoda pełna wyzwań, ale też pięknych chwil. Chcemy poznać właśnie te momenty, które sprawiają Ci największą radość! Napisz w kilku zdaniach , co najbardziej cieszy Cię w rodzicielstwie, a możesz wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez Bella Baby Happy 💛<

reklama

Grudniowe mamy 2016

Awaria kanalizacji w moim bloku :(

cb7wugpju04jz4q8.png
a poinformowali Was chociaz jak dlugo nie bedziecie miec wody?
 
reklama
bratanica ta mlodsza z kwietnia to taki cycus mamusi, jak widzi, ze Agata wyjmuje cyca to rzuca sie jak rekin na ofiare :D
No moja tak miała. A moja mama jaka głodna trzeba dokarmiać. Ale jej sie nie dałam.
Ja ostatnio wylukałam w pepko kocyk z kapturkiem z głową chyba owieczki i powiedziałam mojemu że musze taki mieć dla Frani. A tak w ogóle w jakiej pozycji teraz śpicie?
wiem ze nie powinnam, ale staram sie na plecach, bo na boku mam dużo skurczy, szczególnie gdy sie przechyłu do przodu .
 
reklama
Do góry