Hej dziewczyny. Nie było mnie w weekend bo D malował drzwi w dziecięcym pokoju i wybyliśmy z młodym na weekend do mojej mamy, żeby farby nie wdychać.
A tak z innej beczki, czy wy tez macie taki apetyt ? Ja to bym ciagle jadla, a między normalnym jedzeniem jem jeszcze slodycze (!!!). Juz jadlam starte jablka z cukrem ostatnio zeby zastapic slodycze ale gdzie tam, i tak zaraz musialam zjesc cos innego [emoji23][emoji23] szok.. na szczescie nie tyje, ale to pewnie tylko chwilowe.. sama nie wiem czemu mam takie smaki na slodkie, moze mi czegos brakuje ?
Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji
Forum BabyBoom
Ja właśnie o dziwo jakoś się nie obżeram. Jem nawet mniej niż przed ciążą, bo jak tylko zjem trochę więcej, to mnie żołądek boli i mam zgagę. Ja tak jadłam na początku ciąży. Dobrze, że to przeszło, bo nie wiem ile bym teraz ważyła. W pierwszym trymestrze przytyłam 4 kg jakoś, a teraz w sumie od początku dopiero 5-6. W pierwszej ciąży w ogóle nie miałam napadów głodu i w związku z tym tyłam bardzo równomiernie, 1 kg co miesiąc. Tym sposobem dobiłam tylko do 8 na plusie. Mam nadzieję, że teraz też nie przekroczę 10. Są na to szanse.
Wrocilam, nie wiedza skad ta krew, szyjka zamknieta na 3 cm. Tez myslalam de cos sie dzieje bo dwa dni ruszalam sie wiecej, wieczorem brzuch bolal jak na okres wzielam ciepla kapiel potrojna porcje magnezu, dwie nospy i progestérone. W nocy budzily mnie bole, ale nie czesciej jak15-30 min. OK 10 jak robilam kanapki(bez majtek jeszcze bylam) kapnelo mi dwie bezbarwne krople. Ok 11 poszlam do kibelka a tu krew. Jak czekalismy na doktora brzuch bolal i twardnial a na ktg cisza. Nie wiedza skad to, Jakis falszywy alarm. Mowie do meza ze nastepnym razem poczekam az beda silne bole.
Ja bym następnym razem przy takich objawach również natychmiast pojechała, bo jednym razem może się okazać, że to nic groźnego, a następnym już tak.
@Jadwiga - umarlabym ze strachu widzac nawet kropelke krwi. dobrze ze wszystko ok
postanowilam dzis ze zrobie przyjecie urodzinowe (7 listopada) w formie baby shower. zamierzam zaprosic same kolezanki z dziecmi (bez facetow) i znalazlam klubokawiarnie z salka dla dzieci
Link do: fika lublin - Szukaj w Google i sala z kanapami i miejscem na poczestunek dla doroslych
Link do: fika lublin - Szukaj w Google Moja przyjaciolka mnie cisnie od dawna ze chce zrobic dla mnie taka impreze ale jakos nie czulam tego... no ale pomyslalam ze jesli zrobie taka forme imprezy na wlasne urodziny to w sumie moze byc milo. No duzo czasu do tego terminu... bede juz wtedy wielka jak wieloryb

)
ktoras z was miala albo planuje baby shower?
Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
Fajny pomysł z połączeniem urodzin z baby shower. Może ja powinnam połączyć baby shower w urodzinami starszego, bo wypadają na miesiąc przed porodem? Ja wcześniej nie robiłam żadnej imprezy, bo jakoś nie sama nie miałam do tego głowy, a nikt nie zorganizował tego dla mnie.
Hej kobietki. Ciężki dzień przede mną, pół nocy nie spałam, tak mnie mąż wkurzył.. i ciąg dalszy trwa, bo się nawet przyznac do błędu nie potrafi, najlepiej zachować się jak nieodpowiedzialny gówniarz, a potem jeszcze zwalać winę na kogoś Bogu ducha winnego.. aż mnie brzuch cały z nerwów boli..
Miłego dnia Wam życzę
No faceci potrafią napsuć krwi człowiekowi, a potem po wszystkim śpią sobie spokojnie. A Ty się kobieto denerwuj i nie śpij przez to przez pół nocy. Przerabiałam to ostatnio.
Mamuśki, które łykają Euthyrox - czy przed glukozą brałyście normalnie tabsa czy lepiej iść zupełnie na czczo?

Jutro z rana się wybieram do przychodni w końcu i zdałam sobie sprawę, że nie wiem jak to pobranie będzie w ogóle wyglądać. Czy mogę/powinnam się zaopatrzyć w butelkę wody?
Wiuesz co, ja też nie wiedziałam, czy zażyć Euthyrox przed badaniem i stwierdziłam, że bezpieczniej będzie jak nie zażyję. Tabletkę wzięłam po 3 pobraniu.
A woda po co?