reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

ja wózek mam upatrzony Bebetto murano, a jak będę w Polsce to go sobie obejrzę na żywo w sklepie, na razie wybrałam ten, który mi się wizualnie podoba
Ja też taki [emoji6][emoji6][emoji6]

3jgxsek2cju1kis7.png
 
reklama
Dziewczyny bardzo się cieszę, że u Was na wizytach wszytsko w porządku. Ja dziś byłam u dentysty i się załamałam bo pół roku mnie u dentysty nie było a zębów do leczenia mam z 6 :/ umówiłam się na 4 kolejne wizyty, szkoda tylko, że muszę na nie czekać do października... normalnie dramat mam takie słabe zęby, że boję się że po ciąży to będę szczerbata :(
Na szczęście trafiłam do bardzo fajnej a nie drogiej dentystki :) to mnie pociesza - powiedziała, zebym się nie przejmowała bo zęby wyprowadzimy :) :)

ja ostatni raz byłam... eh no mozna by w latach zmierzyć wiec wstyd mowic :O nigdy nie chodzilam na kontrole jakies i wiem,ze to swiadczy tylko o mnie źle :( nie mialam problemów od tamtej pory wiec sobie bimbałam na to... ostatnio zauwazylam przy dziąśle ubytek w zębie, który dawno temu miałam wypełniany wiec i mnie wizyta czeka... zbiegło się to w czasie z ciążą... myslicie,ze to zbieg okolicznosci czy w ciąży podatność na choroby zębów jest większa...? to, że trzeba o nie dbać w tym okresie to wiem od dawna ale chodzii mi o wpływ ciąży na stan zębów a nie na odwrót
 
ja ostatni raz byłam... eh no mozna by w latach zmierzyć wiec wstyd mowic :O nigdy nie chodzilam na kontrole jakies i wiem,ze to swiadczy tylko o mnie źle :( nie mialam problemów od tamtej pory wiec sobie bimbałam na to... ostatnio zauwazylam przy dziąśle ubytek w zębie, który dawno temu miałam wypełniany wiec i mnie wizyta czeka... zbiegło się to w czasie z ciążą... myslicie,ze to zbieg okolicznosci czy w ciąży podatność na choroby zębów jest większa...? to, że trzeba o nie dbać w tym okresie to wiem od dawna ale chodzii mi o wpływ ciąży na stan zębów a nie na odwrót
Nooo w ciąży lecą zęby jak szalone, także trzeba uważać... :)

ckai43r886icswaj.png
 
Dziewczyny bardzo się cieszę, że u Was na wizytach wszytsko w porządku. Ja dziś byłam u dentysty i się załamałam bo pół roku mnie u dentysty nie było a zębów do leczenia mam z 6 :/ umówiłam się na 4 kolejne wizyty, szkoda tylko, że muszę na nie czekać do października... normalnie dramat mam takie słabe zęby, że boję się że po ciąży to będę szczerbata :(
Na szczęście trafiłam do bardzo fajnej a nie drogiej dentystki :) to mnie pociesza - powiedziała, zebym się nie przejmowała bo zęby wyprowadzimy :) :)
Nie martw sie, ja tez mam mega problem z zębami... Dobrze jedynie, ze nie bola... Jeszcze. Od 3 trymestru tez zacznie powoli mi je naprawiać. Najważniejsze, ze juz jestes pod kontrola:)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Dzięki dziewczyny, chcę w to wierzyć :) to po prostu taka skorupka obronna u mnie jeszcze działa. Sądzę ze przyjdzie 2 trymestr to i ja zacznę oglądać wózeczki ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Mam podobnie, my zaczniemy się rozglądać grudzień/styczeń, może Mikołaj się dorzuci ;)
Pierwszy i tak kupimy w komisie z doświadczenia wiem ze potrzebny jest na kilka miesięcy które mijają szybko.
Nie pamietam która z Was już pisała ze zainwestuje dopiero w spacerówkę, mamy podobne podejście


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mam podobnie, my zaczniemy się rozglądać grudzień/styczeń, może Mikołaj się dorzuci ;)
Pierwszy i tak kupimy w komisie z doświadczenia wiem ze potrzebny jest na kilka miesięcy które mijają szybko.
Nie pamietam która z Was już pisała ze zainwestuje dopiero w spacerówkę, mamy podobne podejście


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja, spacerówka przypada się na jakieś 3 lata więc musi być super

2fwa3e3knqytd1p8.png
dqpr3e5ew75wg1jw.png
 
Do góry