reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Hej! Zarazilyscie mnie, obudzilam się w nocy i oglądałam wózki!! Kompletnie nie znam sie xD ceny są tak różnorodne, a niektore takie piekne... Im bardziej sie zagłębiałam tym odkrywalam nowe modele [emoji16] nie wiem, ile pieniazkow przeznaczyć na wózek, dla mnie najważniejsze żeby byl zwinny i lekki.. Mnie krotko po porodzie czeka przeprowadzka i remont mieszkania od zera.. Kupilismy mieszkankę, ale odbior dopiero na marzec wiec zapewne nie wyrobomy sie do porodu .. Nie wiedzielismu ze Maluszek przyjdzie nam rak szybciutko hihi

Ja tez mam faze na czytanie i filmy xD uwielbiam kryminaly, jak lubicie koniecznie seria camili lackberg... Tak niesamowicie wciaga i tak ske czyta, ze nie wiadomo kiedy leci czas :)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Hej! Zarazilyscie mnie, obudzilam się w nocy i oglądałam wózki!! Kompletnie nie znam sie xD ceny są tak różnorodne, a niektore takie piekne... Im bardziej sie zagłębiałam tym odkrywalam nowe modele [emoji16] nie wiem, ile pieniazkow przeznaczyć na wózek, dla mnie najważniejsze żeby byl zwinny i lekki.. Mnie krotko po porodzie czeka przeprowadzka i remont mieszkania od zera.. Kupilismy mieszkankę, ale odbior dopiero na marzec wiec zapewne nie wyrobomy sie do porodu .. Nie wiedzielismu ze Maluszek przyjdzie nam rak szybciutko hihi

Ja tez mam faze na czytanie i filmy xD uwielbiam kryminaly, jak lubicie koniecznie seria camili lackberg... Tak niesamowicie wciaga i tak ske czyta, ze nie wiadomo kiedy leci czas :)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
To nieźle z mieszkaniem u nas od odbioru to wprowadzenia 3 miesiące. Współczuję tylko później jak już zamwieszkacie stukow pukow od sąsiadów, przexhodzilismy to rok temu wprowadziliśmy się jako jedni z pierwszych a później każdy się urządzal od 6 do 23 wiertarki, itp.

2fwa3e3knqytd1p8.png
dqpr3e5ew75wg1jw.png
 
To nieźle z mieszkaniem u nas od odbioru to wprowadzenia 3 miesiące. Współczuję tylko później jak już zamwieszkacie stukow pukow od sąsiadów, przexhodzilismy to rok temu wprowadziliśmy się jako jedni z pierwszych a później każdy się urządzal od 6 do 23 wiertarki, itp.

2fwa3e3knqytd1p8.png
dqpr3e5ew75wg1jw.png
Dokladnie.. Zdaje sobie z tego sprawe, bo wiadomo, ze ludzie beda remontować. Zobaczymy jak bedziemy dawac rade xD bede zmuszona do wielogodzinnych spacerkow, co mnie w sumie cieszy:p

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
U nas ostatni sąsiad i to nad nami wprowadził się dopiero kilka miesięcy temu.. Kuł dwie ściany do Zera więc przez tydzień po południem nie było nas w domu...

2fwa3e3knqytd1p8.png
dqpr3e5ew75wg1jw.png
 
A u mnie wszystko sie pozmieniało :/ rano czuje sie super mam energię na wszystko natomiast popołudniu padam z nóg a wieczory spędzam nad toaleta :((


ganngox19445go7d.png
 
Nas czeka tez remont...musimy w dużym pokoju postawić ściankę i zrobić jeszcze jeden mały pokój ... Planujemy na styczeń. Jak o tym myśle robi mi sie słabo ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A u mnie wszystko sie pozmieniało :/ rano czuje sie super mam energię na wszystko natomiast popołudniu padam z nóg a wieczory spędzam nad toaleta :((


ganngox19445go7d.png

Mam podobnie na szczęście bez mdłości, od 17.00 jestem juz roślina, wieczorem tylko snuje sie i ziewam.

Dzis mam o 11.20 USG, trzymajcie kciuki...miałam dziś straszne sny :/



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A u mnie wszystko sie pozmieniało :/ rano czuje sie super mam energię na wszystko natomiast popołudniu padam z nóg a wieczory spędzam nad toaleta :((


ganngox19445go7d.png
Niestety,ale u mnie jest podobnie. Rano jest wszystko ok, pełen zapał, gotuję sprzatam, wychodze z domu. Ok 14 zaczynam byc taka spiaca... o 17-18 zaczynaja sie mdlosci i tylko marze o tym,zeby juz spac... A;e te dwa ostatnie dni mam wrazenie, ze te mdlosci i bol piersi jednak sie zmniejszył. A no i rano piersi tez mnie wnie bola, za to wieczorem... nie dotykać!
 
reklama
Mam podobnie, my zaczniemy się rozglądać grudzień/styczeń, może Mikołaj się dorzuci ;)
Pierwszy i tak kupimy w komisie z doświadczenia wiem ze potrzebny jest na kilka miesięcy które mijają szybko.
Nie pamietam która z Was już pisała ze zainwestuje dopiero w spacerówkę, mamy podobne podejście


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja również takie mam podejście , byle dziecko zaczęło siedzieć i do spacerówki, mała zgrabna , do samochodu szybciutko się składa idealnie , pierwszy wózek z gondola mamy z komisu za 600 zł i jest ekstra ,nie kumam lansu wózka bugaboo za 3 tys ale każdy robi jak uważa.

A mnie czeka przeprowadzka do innego miasta za ok 2 lata i trochę mnie to przeraza praca itp ale jest jeszcze trochę czasu do tego momentu [emoji6]
trzymam kciuki za dzisiejsze usg , ja wizytę mam dopiero 23.09 przebieram nogami

 
Ostatnia edycja:
Do góry