reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Wyprawkowe szaleństwo ^^

reklama
Ja mam Fisher Price po synku. Upiore go, bo ogólnie jest w bardzo dobrym stanie.
Na pewno natomiast parasolke do wózka będę musiała kupić taką, żeby na 100% pasowała.

Dokupie może 1 komplet pościeli... bo mam 3 na zmianę ale jeden nowy by można. O pościeli do wózka musze tez pomyśleć może.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jakbyscie gdzieś cos juz widziały to wystawiajcie tutaj albo na fb [emoji3] bo ja jeszcze nic nie szukałam . Czekam aż płeć na 100 % sie potwierdzi i bede szukała . Plus targi w październiku jak bedą to tam sie porozgladam :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przez ostatnie dni się przekopywałam przez recenzje wózków. Coś z doświadczenia możecie mi powiedzieć o tych modelach:
-Bumbleride Indie
-Baby Design dotty/husky
-Baby jogger citi versa
-Roan bass

To co dla mnie jest ważne to "terenowość", raczej nie mam chodników wokół domu, musi się mieścić do bagażnika średniego auta (ale to chyba każdy).
 
reklama
Jakbyscie gdzieś cos juz widziały to wystawiajcie tutaj albo na fb [emoji3] bo ja jeszcze nic nie szukałam . Czekam aż płeć na 100 % sie potwierdzi i bede szukała . Plus targi w październiku jak bedą to tam sie porozgladam :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tez sie wybieram na te targi;)

Napisane na PAP5451DUO w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry