reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
my mamy gazowe ogrzewanie, ale nie wlaczam, bo mam mega cieplo w mieszkaniu, mamy 23 stopnie, jeszcze gadalam z tata i mowie kiedy dala ksiegowa moje l4 do Zsu, mowi, ze szybko, zaraz jak zawiozl, bo on tego pilnuje by szybko byly wysylane im zwolnienia i ze na 100% pieniadze wplyna, tylko kiedy...tu bratowa gadala, ze ona zawsze 27-ego ma wyplacane kazdego miesiaca, no nic, zagladam na konto i czekam, bo niby na zleceniu powinna byc kasa szybciej, jak widac nie sprawdza sie to u mnie

Ja tez mam umowe zlecenie i mi wypłacili po ponad 50 dniach chyba pierwsze świadczenie


a8doqqmz725nh9h0.png
 
wiesz co a juz ja myslalam, ze jak tu pisze to ktoras pomysli, ze zmyslam, bo mam podobne akcje, ale cos Ci napisze, dziwie sie, zes ojca nie zabila, bo to czlowiek, ktory nie ma szacunku sam do siebie a co dopiero wymagac by mial do kogos, nie wiem kto go tego nauczyl, ze kazdy ma co robic dla niego/za niego? dlaczego Ty masz bedac w ciazy jemu uslugiwac? po co, z jakiej racji? jakie sa powody, ze on tego wymaga? wedlug mnie nie powinnas jemu suchego chleba dac (zlinczujcie mnie), ale dla mnie Twoj ojciec to czlowiek chory na glowe i powinien sie takimi ludzmi otaczac, wtedy znalazlby zrozumienie...a Ty nie gotuj mu, jak cos zrobisz do jedzenia to chowaj dla Was a jemu powiedz, ze nie masz....
Dobrze to określiła.
Ja się dziwię że moja matka z nim jest, on z każdego służącego robi.
Ja wierzę w twoje historię, bo w mojej rodzinie Sama widzisz historie też porypane.

Musimy być silne nie ma wyjścia.
Ja się uparlam są pierogi i koniec.
I rzeczywiście moj ojciec nie zasługuje by się nim zajmować. Też można mnie linczowac, ale nie jestem matką miłosierdzia, dla niego nie.

A moja babka nauczyła go wszystkiego, że ojciec jest niezwykły, mądry, cukowny, piękny niczym książę.....
 
@Krasnal77 udzielily mi sie twoje sny ...
Wczoraj mi sie snilo, ze zdradzalam a raczej chcialam zdradzic lubego z lekarzem weterynarii ktory leczy nasze psy malo tego jeszcze siostra mnie namawiala do tego czynu twierdzac, ze bede miala zycie jak paczek w masle ale rozmyslilam sie gdy poszlam do niego drugi raz a on pijany w trzy d... Hahaha
A dzisiaj snilo mi sie ze stalam w galerii i czekalam az ktos mi poda babke oblana czekolada taka chec na nia mialam po czym okazalo sie ze wszyscy ktorzy czekali za czyms w kolejce to znajomi z liceum ! Zapytali z kim w ciazy jestem a ja nie bylam w stanie okreslic kim jest ojciec mojego dziecka hahaha pomijam fakt, ze wszystko to dzialo sie w okresie swiat bozego narodzenia a termin porodu mam na 8 grudnia [emoji41]
 
Wiecie co mi się ostatnio przydarzyło w lidlu? Stoję w długiej kolejce i nagle mówią że będzie otwarta kasa, byłam na końcu więc najłatwiej było mi wózkiem obrócić i podjechać to cisne niespiesznie aczkolwiek miejsca innym nie robię. Oczywiście próbują mnie wyprzedzić z prawej lewej ale cóż nie da się bo wózek duży i ja też :D docieram do mety, jestem pierwsza, wyciągam zakupy, nagle podchodzi babka i pyta czy ja przepuszcze bo ona ma tylko trzy rzeczy a ja aż tyle... Kopara mi opadla.. Co tam przepuszczanie w ciąży jak idzie się jeszcze przed ciężarna wcisnąć... Nieźle..

Jedyna osoba która chciała mnie w kasie przepuścić była mama z noworodkiem w wózku, dwu tygodniowym Oczywiście powiedziałam że ma się nie wyglupiac to ja powinnam ja puścić.. A tak to reszta nic nigdy zero reakcji Nie wiem nie widzą, nie chcą widzieć czy ich to nie obchodzi?

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
 
I wypłacają nie co miesiąc, ale od zwolnenia do zwolnienia. Jak mam zwolnienie teraz do 12.10 to dostane za okres od ostatniego przelewu czyli 25.09-12.10. Tak to mieszają, że nawet jakbym chciała to się nie połapie ile powinnam dostać [emoji19]


a8doqqmz725nh9h0.png
 
Wiecie co mi się ostatnio przydarzyło w lidlu? Stoję w długiej kolejce i nagle mówią że będzie otwarta kasa, byłam na końcu więc najłatwiej było mi wózkiem obrócić i podjechać to cisne niespiesznie aczkolwiek miejsca innym nie robię. Oczywiście próbują mnie wyprzedzić z prawej lewej ale cóż nie da się bo wózek duży i ja też :D docieram do mety, jestem pierwsza, wyciągam zakupy, nagle podchodzi babka i pyta czy ja przepuszcze bo ona ma tylko trzy rzeczy a ja aż tyle... Kopara mi opadla.. Co tam przepuszczanie w ciąży jak idzie się jeszcze przed ciężarna wcisnąć... Nieźle..

Jedyna osoba która chciała mnie w kasie przepuścić była mama z noworodkiem w wózku, dwu tygodniowym Oczywiście powiedziałam że ma się nie wyglupiac to ja powinnam ja puścić.. A tak to reszta nic nigdy zero reakcji Nie wiem nie widzą, nie chcą widzieć czy ich to nie obchodzi?

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
Mi sie dwa razy zdarzylo, ze wczesniej bylam obsluzona raz w rossmanie a drugi raz na poczcie kobitka mi okienko zamknela przed nosem obrocilam sie a ona do mnie a to pani w ciazy jest ? Ja mowie ze tak a ona na to a to pania jeszcze obsluze ... I tyle przywilejow z bycia w ciazy

A juz najbardziej mnie wkurzaja znajomi jak pytaja czy 500plus dostaniemy nosz kuzwa nie dosc ze oboje pracujemy to w dodatku pierwsze dziecko wiec nie ma bata nie lapiemy sie na 500plus
Teraz to kazdy patrzy wilkiem na ciezarne bo na bank dziecko sobie dla 500plus zrobily .... Nikt nie pomysli, ze ktos po prostu chce miec dziecko bez 500plus
 
Dobrze to określiła.
Ja się dziwię że moja matka z nim jest, on z każdego służącego robi.
Ja wierzę w twoje historię, bo w mojej rodzinie Sama widzisz historie też porypane.

Musimy być silne nie ma wyjścia.
Ja się uparlam są pierogi i koniec.
I rzeczywiście moj ojciec nie zasługuje by się nim zajmować. Też można mnie linczowac, ale nie jestem matką miłosierdzia, dla niego nie.

A moja babka nauczyła go wszystkiego, że ojciec jest niezwykły, mądry, cukowny, piękny niczym książę.....
no oczywicie tatus jest the best, bo jego mamusia tak twierdzi :D ja mam takie podejscie, ze jesli ktos mi okazuje szacunek to ja i jemu okazuje....
sytyacja z piatku, jechalismy odwiezc do domu szwagierke i jej corke, w kauflandzie zadzwonil do Tomka moj tata z info, ze ma byc gotowy za 20 minut, bo jada jako firma ochranicac drogi, pojechal sie przebrac, tata go zabral, a ja pojechalam ze szagierka (jeczala mi caluska droe, jak to mi ciazy zazdrosci) i przyjezdzamy a tesciowej brak, mowimy Julcia pojdziesz zobaczyc na ogrod czy jest babcia? dziecko przyszlo z powrotem i mowi, ze babcia cos kopie, chyba łubin...aha ok, weszlysmy do domu, po godzinie tesciowa wrocila tak zmeczona, ze chodzic nie mogal, pytam sie co ty odwalasz? łubin kopalam! cos robila?! pogrzalo cie tesciowka? Tomek od kiku tygodni dzwonil i sie pytal kiedy ma przyjechac ci go skopac!!!!! pamietaj, ze jak do nas dojdzie, ze nie ludzie gadaja, ze on ci nie pomaga to ja powiem glosno dlaczego!!!!!! potem kolejna akcja, zmarla jakas tam pani mloda kolo 40-tki na raka z ich rodziny i tesciowa bardzo chciala jechac na pogrzeb i co odwalila? ja jej odmowilam, bo nie bede jezdzic na pogrzeby w ciazy, zle sie czujac i to upaly wtedy byly, miala sie z kim zabrac, kilka aut z rodziny jechalo. Suma sumarum nie pojechala mimo iz Edyta miala wolne i mogla z tym chorem bratem zostac a tesciowa zrobila afere na cala rodzine, ze Edyta wolnego nie wziela i ta nie mogla jechac na ten pogrzeb, gdzie ona miala wtedy wolne, tylko, ze Edyta nic o tym pogrrzebie nie wiedziala...tesciowa mąci, kombinuje....
 
Mi sie dwa razy zdarzylo, ze wczesniej bylam obsluzona raz w rossmanie a drugi raz na poczcie kobitka mi okienko zamknela przed nosem obrocilam sie a ona do mnie a to pani w ciazy jest ? Ja mowie ze tak a ona na to a to pania jeszcze obsluze ... I tyle przywilejow z bycia w ciazy

A juz najbardziej mnie wkurzaja znajomi jak pytaja czy 500plus dostaniemy nosz kuzwa nie dosc ze oboje pracujemy to w dodatku pierwsze dziecko wiec nie ma bata nie lapiemy sie na 500plus
Teraz to kazdy patrzy wilkiem na ciezarne bo na bank dziecko sobie dla 500plus zrobily .... Nikt nie pomysli, ze ktos po prostu chce miec dziecko bez 500plus
mi tez sie pytalo kilka osob czy dostane, zlozyc zloze, sie zobaczy
 
reklama
Do góry