reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

No w Zdrojach , tak jak planowałam od poczatku... jeny ledwie na oczy patrze, Eryk wcale nie chce spac w ciagu dnia i tylko u cyca wisi, w nocy dzis przespal 8 godzin:szok: ale ja wtedy mam pokarm to moglby sie budzic a w dzien nie nadazam z produkcja... eh;-)
Pozdrawiam
 
reklama
Witajcie dziewczyny, widze ze w koncu troche was tu jest:-)
Sorga gratuluję synka, jest uroczy i oby ci sie zdrowo chował:tak::-)
Kinga ja moim dzieciaczkom pozwoliłam na chodzik i nie mają krzywych nóżek ale trzeba pamiętac że niewolno dziecka ciągle w nim zostawiac- max półgodzinki:tak:
 
mój synek tak lubiał chodzik ze spedzał w nim sporo swojego aktywnego czasu i miał krzywe nóżki, dlatego dla kolejnej dzidzi nieprzywioze chodzika od rodziców, będzie mogła okazjonalnie u babci sobie pobrykac.
 
witam mamusie i dzieciaczki ze szczecina :-)
widze ze jestem grubo do tylu i sporo nowych osob rowniez sie pojawilo ale tak to jest czasu malo jak sie ma taka mala rozrabiake jak ja :-D:szok: bede musiala wszystko nadrobic hihi
a tymczasem moze jest jakas mamusia z prawobrzeza ktora chcialaby wyjsc na spacerek lub plac zabaw? :-)pogoda ma sie od jutro poprawic wiec
icon_toll.gif
pozdrawiam goraco
 
hej dziewczynki
widzę,ze jet tu jakiś szczeciński wąteczek:-)... ja jestem kwietniową mamą
witajcie i pozdrawiam
 
reklama
Do góry