reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

U mnie też powoli zaczyna się bek :(
Od wczoraj planie na brązowo po kropelce. ...
Dziś z rana również ciemny brąz. ....
Mimo że Kate _07 mowie ze to może być implementacjne .Ale ja jakoś tego nie czuje .......
Wciąż modlę się o cud by ten 1 embrionek był zuch nad zuchy .
Ale ........
Ewa nie lam sie wierz w kropka
Musi byc dobrze
 
reklama
Hooope &&&&&&x100 Wierzę, że będzie dobrze. Ema i Kaczorek trzymam kciuki i zaciskam jak dzika. Pytałyście o mnie. Mam jednego mrozaczka, więc pewnie podejdę do crio jakoś niedługo. Życzę wszystkim pięknego dnia i dziękuję za dobre słowa. To był pierwszy raz i mam póki co mętlik w głowie, bo przecież miało się udać ... Ściskam.
Kochana kazda z nas wierzy ze sie uda a porazka miesza w glowie niestety :(
Ale pozbieraj sie odpocznij i wracaj po kropka to duze szczescie ze go masz :)
 
Teraz kilka godzin niepewność i pytanie, kto bedzie dzis pił?
Maż ze szczescia czy ja ze smutku [emoji16]
Oby maż ze szczescia [emoji106][emoji106][emoji106][emoji256][emoji256][emoji256][emoji844][emoji844][emoji844][emoji844][emoji844]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jedynym pozytywnym obiawem ciąży jest beta. Reszta może znaczyć wszystko. ....
Ja mam dziś 12dpt 2 dniowego embrionka od wczoraj plamie ale co to znaczy dowiemy się w poniedziałek po becie.
Można bety robić wcześniej ......
Ale ja czekam do dnia 15 mając nadzieję .
Wtedy beta jest jednoznaczna daje albo 3 cyfry albo wcale.


Ewka wiem o tym wszystkim doskonale .Bede czekac do przyszlego poniedzialku z beta cierpliwie i spokojnie,juz nauczylam sie zeby za szybko nie wariowac .Moze taka nasza natura oby
 
Teraz kilka godzin niepewność i pytanie, kto bedzie dzis pił?
Maż ze szczescia czy ja ze smutku [emoji16]
Oby maż ze szczescia [emoji106][emoji106][emoji106][emoji256][emoji256][emoji256][emoji844][emoji844][emoji844][emoji844][emoji844]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Oby mąż !! Krwawisz. ? Plamisz. ?
 
wlasnie znalazlam na stronie kliniki Genesis:
"W przypadku wystąpienia obfitego, ciemnego krwawienia z dróg rodnych (prawdopodobnie miesiączki) można zrezygnować z wykonania testu ciążowego. Plamienia z dróg rodnych występujące w 6 – 11 dniu od transferu zarodków są często objawem zagnieżdżania się zarodka w jamie macicy i nie są niepokojącym objawem, który mógłby świadczyć o niepowodzeniu zabiegu, ale mogą być zwiastunem ciąży. W takim przypadku proszę zażywać tabletki No- Spa forte 3 x dziennie."

Hooope, Ewunka trzymam kciuki i wierze ze to objawy ciąży:D
 
wlasnie znalazlam na stronie kliniki Genesis:
"W przypadku wystąpienia obfitego, ciemnego krwawienia z dróg rodnych (prawdopodobnie miesiączki) można zrezygnować z wykonania testu ciążowego. Plamienia z dróg rodnych występujące w 6 – 11 dniu od transferu zarodków są często objawem zagnieżdżania się zarodka w jamie macicy i nie są niepokojącym objawem, który mógłby świadczyć o niepowodzeniu zabiegu, ale mogą być zwiastunem ciąży. W takim przypadku proszę zażywać tabletki No- Spa forte 3 x dziennie."

Hooope, Ewunka trzymam kciuki i wierze ze to objawy ciąży:D
Nospe jem jak kazali ;)
Fajnie się czyta ze są CZĘSTO objawem ☺
Bo myślałam że nie często. ....
 
Dziewczyny, znowu proszę o pomoc...tym razem w interpretacji...właśnie dostałam tel od embriologia że jest bardzo dobrej jakości zarodek- 5 dniowa blastocyta kkacy 4 CC....ale ha tak czytam i raczej wnioskuję że to wcale nie taka piękna :((( czy pomożecie mi rozszyfrować co to może znaczyć? Tylko bez medycznych pojęć których mało co rozumie..a może któraś szczeßliwie ma bobasa z takiej blaski???
 
reklama
Do góry