reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cesarskie cięcie

Dołączył(a)
30 Wrzesień 2016
Postów
2
Witam. 5 lat temu mialam 2 zabiegi na przepuchline pachwinowa. Teraz jestem w 6 miesiacu ciazy i już odczuwam bol na bliznie. Czy bede miala cc?
 
reklama
Z tym pytaniem to chyba do lekarza. On decyduje czy jest szansa na cc czy nie.

wff2krhmvaem9yip.png
 
Mamaiwiki Skoro sam lekarz nie wiem to my tutaj na forum tym bardziej nie będziemy umiały Ci odpowiedzieć, pozostaje Ci cierpliwie czekać i pewnie bliżej końca lekarz podejmie słuszną decyzje;-) ;)
 
Witam. 5 lat temu mialam 2 zabiegi na przepuchline pachwinowa. Teraz jestem w 6 miesiacu ciazy i już odczuwam bol na bliznie. Czy bede miala cc?
Witaj wcale niepowiedziane ze bd miec cc moze uda sie silami natury urodzic malenstwo a nawet jezeli to zapewniam cie ze niemasz sie czego bac ja tez mnialam 4 cc i teraz czeka mnie kolejne,stracha mam...

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry