reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Pokaz prezenty[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
1475426589812.jpg

Mówisz i masz :p

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1475426589812.jpg
    1475426589812.jpg
    118,1 KB · Wyświetleń: 359
reklama
Patrzcie jakie fajne te butelki chicco są, nie wiem czy widać to dobrze na zdjęciu ale smoczek mają wyprofilowany jak pierś kobieca
1475431484168.jpg


Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1475431484168.jpg
    1475431484168.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 276
Czy Wy też jesteście takie zmęczone zaraz po wstaniu? Mi się oczy same zamykają. Nic mi się nie chce. Czuje się jakbym w nocy nie spała albo cały dzień coś robiła.
Masakra jakas a tu takie słoneczko za oknem świeci a ja brak sił na cokolwiek :( aż płakać mi się chce
Ja tak czasem mam, otwieram rano oczy a czuję się jakbym była po calonocnej imprezie, myślę że to hormony nam funduja takie wrażenia :-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Patrzcie jakie fajne te butelki chicco są, nie wiem czy widać to dobrze na zdjęciu ale smoczek mają wyprofilowany jak pierś kobieca Zobacz załącznik 776148

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja nie mam takiej piersi[emoji53]
Kupilam do karmienia te nakladki z aventu, rozmiar standard, ale one wydaja sie wielkie jak suty slonia.
Tequila jaki masz ich rozmiar? Dostalas je w gratisie z laktatorem.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie mam takiej piersi[emoji53]
Kupilam do karmienia te nakladki z aventu, rozmiar standard, ale one wydaja sie wielkie jak suty slonia.
Tequila jaki masz ich rozmiar? Dostalas je w gratisie z laktatorem.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Mam standardowe, były jako prezent do laktatora, ale nakładki są potrzebne tylko gdy ma się problem z piersiami np gdy pękną, krwawia i bolą
Gdy dziecko prawidłowo przystawia się do piersi są zbędne -wiedza ze szkoły rodzenia :p

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Da rade, przynajmniej tak czytalam na forach jak dziewczyny pisaly.
Zreszta jedna pani ginekolog mi mowila kiedys przy badaniu piersi ze jak bede miala dziecko to bede musiala te nakladki kupowac.


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
No nie wiem, ja używałam ich przy karmieniu córki i żeby mleko przez nie leciało to sutek musi być w środku, zresztą tak samo mówiła położna na szkole rodzenia, że nawet za mały czy za duży rozmiar nie może być bo najzwyczajniej w świecie dziecko nie będzie w stanie z piersi wydobyć mleka.ale zobaczysz sama jak ci to wyjdzie, moim zdaniem te standardowe są duże, jeśli możesz wymień na s -ki

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No nie wiem, ja używałam ich przy karmieniu córki i żeby mleko przez nie leciało to sutek musi być w środku, zresztą tak samo mówiła położna na szkole rodzenia, że nawet za mały czy za duży rozmiar nie może być bo najzwyczajniej w świecie dziecko nie będzie w stanie z piersi wydobyć mleka.ale zobaczysz sama jak ci to wyjdzie, moim zdaniem te standardowe są duże, jeśli możesz wymień na s -ki

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja nie wiem, tak pisaly dziewczyny i tak mowila mi lekarka, okaze sie w praktyce.
Najwyzej bede siedziec i razem plakac z dzieckiem[emoji15]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry