reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
No wiec dowiedzialam sie, ze moge urodzic w kazdej chwili ale dobrze bu bhlo jakbym sie wstrzymala minimum 2 tyg

thgfflw1k3inkyc3.png
nogi skrzyzuj :-p a tak powaznie to kazali lezec, odpoczywac tak? trzymam kciuki by malutka za bardzo sie nie pospieszyla!
 
Mnie to czeka w sobotę... uprzedził na ostatniej wizycie.

Z dobrych wiesci to moj synek podróżnik wrócił chyba na swoje miejsce, bo ma wlasnie czkawkę i wyraźnie czuje go w dole [emoji16][emoji252]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
moj wlasnie sie budzi, ja nie wiem, w sobote byl baaardzo spokojny, w niedziele taki sredni a dzis dzikie harce, ciagle kopie, rozpycha sie, a jak zjem to juz w ogole wariuje :)
 
Mnie to czeka w sobotę... uprzedził na ostatniej wizycie.

Z dobrych wiesci to moj synek podróżnik wrócił chyba na swoje miejsce, bo ma wlasnie czkawkę i wyraźnie czuje go w dole [emoji16][emoji252]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Moj tez sie wierci, aczkolwiek mam nadzieje, ze wkoncu osiadzie z glowka w dole co bym co chwile sie nie zastanawiala, gdzie on podskakuje ;)
Poszlam na joge, mimo ze cholernie mi sie ruszac po obiedzie nie chcialo, a tam.. zajecia odwolane. Bo korek i instruktorka nie dojedzie na czas :/ No tak sie wkurzylam, bo mialam sporo pytan. Na szczescie w sobote kolejne i ma byc na nich dodatkowo polozna, wiec wypytam na 100% o te pozycje gdyby jednak Maluchy caly czas wedrowaly.

@creativo hej! Glowa do gory i na spokojnie. Czekam na wiesci na wizytowym, ale sie nie stresuj kochana. Przytulam wirtualnie :*
 
reklama
Napisze pozniej na wizytowym dokladnie co i jak
Jak wyszlam z gabinetu to sie w aucie poryczalam z emocji ...

thgfflw1k3inkyc3.png

Odpoczywaj teraz po prostu jak najwiecej, dasz radę i wytrzymasz ile tylko możesz najdłużej [emoji8]

Najważniejsze jest to, ze nasze maluszki dotarły juz tak daleko, ze nawet jakby wyszedł wcześniejszy poród to szanse na to, ze urodzą sie zdrowiutkie sa praktycznie pewne.

Zwłaszcza, ze mamy świetny przykład po dwoch dzielnych prekursorach Maciusiu i Polly. Dwa słoneczka, które nas wszystkie podnoszą na duchu i dają wiarę, ze jednak wszystko skończy sie dobrze.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry