reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Na pewno!! Może mijałyśmy się już na korytarzu nie raz. ;)
Jest to prawdopodobne, choć ja jestem tam bardzo rzadkim gościem[emoji6] Ale jak dobrze kojarzę, to terminy mamy zbliżone to może na porodówce się spotkamy[emoji4] Bo dobrze pamiętam, że na razie zrezygnowali u Ciebie z cc i będziesz próbować SN?

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jest to prawdopodobne, choć ja jestem tam bardzo rzadkim gościem[emoji6] Ale jak dobrze kojarzę, to terminy mamy zbliżone to może na porodówce się spotkamy[emoji4] Bo dobrze pamiętam, że na razie zrezygnowali u Ciebie z cc i będziesz próbować SN?

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Dobrze pamiętasz :) termin na 1grudnia, ale zobaczymy ile mały wytrzyma. Ma główkę o 2tyg starszą, więc może próbować wyfrunąć wcześniej:) Ja mam przyjemność bywać w naszym szpitalu i przychodni często, jeszcze mi nikt nie podpadł ;)
 
Witam, witam... o ile w dzień nadal nie czuje ze jestem w ciazy tak w nocy nie moge sie przekrecac juz. A najlepsze jest To ze ten mój brzuch taki czarodziejski, widzę że rosnie troche albo kształt mu się zmienia a mam dopiero 90 na wys pepka. Nie wiedziałam że kiedykolwiek przyjdzie taki czas w którym powiem że 90 cm w pepku to Moze za mało ha ha.

Lenam ja bardziej niż nierozpoznania odejścia wód bardziej się boję nierozpoznania odejścia czopa. Jak to w ogóle wyglada?

Jade dzisiaj do super pharm mam nadzieję że został nam choc
 
Witam, witam... o ile w dzień nadal nie czuje ze jestem w ciazy tak w nocy nie moge sie przekrecac juz. A najlepsze jest To ze ten mój brzuch taki czarodziejski, widzę że rosnie troche albo kształt mu się zmienia a mam dopiero 90 na wys pepka. Nie wiedziałam że kiedykolwiek przyjdzie taki czas w którym powiem że 90 cm w pepku to Moze za mało ha ha.

Lenam ja bardziej niż nierozpoznania odejścia wód bardziej się boję nierozpoznania odejścia czopa. Jak to w ogóle wyglada?

Jade dzisiaj do super pharm mam nadzieję że został nam choc
Właśnie noce są dla mnie najgorsze, bo ani się ułożyć wygodnie nie mogę, bo nie mogę oddychać, niewygodnie, Młodemu nie wygodnie[emoji14] Usnąć ciężko. W dzień mogę prawie normalnie funkcjonować. Choć dziś mam spadek formy, bo jest mi tak niedobrze, że zaraz się porzygam, ale tak trochę głupio przy ludziach z pracy.... [emoji13] Kupiłam colę i może mi przejdzie.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja mam pytanko myslicie, ze 400zl za sesje w plenerze to duzo ? W cenie sa juz wywolane zdjecia i zdjecia na plycie

thgfflw1k3inkyc3.png
 
Do góry