reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Byłam dzisiaj na usg prenatalnym, mam jakoś niedosyt..z dzidzia wszystko ok, poza za szybko bijacym sercem 174 ud/min. Jak u was z tętnem? Dziecko kolejny raz źle się ustawilo i ciężko było je zbadać..ale jakoś się udało. Tak czy inaczej jakoś mi źle..do tego jestem przeziebiona ;(

A ile trwalo badanie? I przez brzuch?
A lekarz powiedzial ze za szybko i nie wyjasnil?
 
reklama
Byłam dzisiaj na usg prenatalnym, mam jakoś niedosyt..z dzidzia wszystko ok, poza za szybko bijacym sercem 174 ud/min. Jak u was z tętnem? Dziecko kolejny raz źle się ustawilo i ciężko było je zbadać..ale jakoś się udało. Tak czy inaczej jakoś mi źle..do tego jestem przeziebiona ;(
Moje maleństwo też miało tetno 174 na wizycie w 9t6d. Lekarz nic nie mówił. A Twój powiedział że za szybkie?

zi13s65gv88cj2nn.png
 
Moje maleństwo też miało tetno 174 na wizycie w 9t6d. Lekarz nic nie mówił. A Twój powiedział że za szybkie?

zi13s65gv88cj2nn.png
Mi lekarz powiedział ze czasem jest szybsze tętno spowodowane tym, że w chwili pomiaru dzieci się ruszalo. Jeśli chodzi o serduszko to kluczowe jest badanie między 18-22 tc w tedy lekarz dokładnie sprawdza serduszko.
 
No ja wydałam tam teraz ponad 300, bo jeszcze kupiłam Entitis dla Jaśka. A jakby któraś potrzebowała Bepanthen, to na wapteka.pl kupiłam 2x(100g+30g) za 65zł z przesyłką. Cena rewelacja. No i polecam DHA podczas karmienia kontynuować, nie tylko przy witaminach zostawać.
Chyba 2 miesiace temu Bepanthen kupiłam za 28 zł w gemini i też było 30 G gratis więc warto tam zajrzeć od czasu do czasu. Sól fizjologiczna jest tania porównując ceny w stacjonarnych aptekach :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Część dziewczyny :)
Ja dalej choruje. Ból ucha masakryczna, już się nie dziwię, że dzieci tak płaczą przy zapaleniu ucha. Od niedzieli jestem bez życia. Tylko łóżko!!

Gratuluję udanych wizyt :)
 
O Kasztanek, to jeszcze lepiej :D Kiedyś nie mogłam znaleźć swojej u teściów i była do wyboru tylko 100g za 45zł, to teraz myślałam, że hit hitów :D
 
reklama
Czy któraś mamusia ma problemy z kręgosłupem w ciąży ?? Ja od niedzieli ledwo chodzę boli mnie bardzo prawa strona bioder i prawa noga :( bylam u lekarza i podobno to ucisk na kręgosłup przez ciaze i tylo zgięcie macicy i nie ma na to lekarstwa tylko trzeba czekać jak macica wyjdzie do przodu to może będzie lepiej :\ a ja juz ledwo zyje :(
 
Do góry