reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Lily pisz zawsze to ci myslisz bo tak najlepiej ,nie jestem osoba ktora sie obraza;)))
Ten wozek jest kupiony w sklepie,musi miec wszystko skoro jest w sprzedazy
W sumie niewiem jakie testy ....pasy ma beZpieczenstwa


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No ja żniw z om mam na 28.12 a cc 19. Natomiast z usg na 16.12 mam. Niestety u mnie jak dzwoniłam żeby wpisali mnie na termin 19 to powiedzieli ze za wcześnie. Bo cc tylko tydz przyd terminem robią. Na szczęście udali mi się ich przekonać :D
U mnie lekarka wpisała mnie na dzien w ktory ma dyżur, a ze kolejny ma 28.12 to juz bym nie dotrwała:)
 
Lily pisz zawsze to ci myslisz bo tak najlepiej ,nie jestem osoba ktora sie obraza;)))
Ten wozek jest kupiony w sklepie,musi miec wszystko skoro jest w sprzedazy
W sumie niewiem jakie testy ....pasy ma beZpieczenstwa


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

On wystarczy, zeby przeniesc dziecko lub nie dostac mandatu. W razie wypadku nie masz zadnej gwarancji ze ochroni dziecko. W sklepach mozesz kupic tez chodziki i nosidelka-wisiadelka - chociaz tu skala jest mniejsza bo ryzykujesz tylko rozwalony kregoslup/wady postawy, a nie zycie dziecka.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Szykuję się na wizytę, mam stresa, jeszcze właśnie rozmawiałam z tatą, który się rozpłakał do słuchawki bo w nocy dostał gorączki, wszystkie kości go łamią i nie będzie mogl przyjechać do szpitala, nie może tego przeżyć
 
reklama
Do góry