reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dziecka

reklama
U nas będzie prawdopodobnie Alicja albo Bartłomiej... To jedne z niewielu imion które powiedzmy że pasują nam obojgu...
Mi i Młodej podoba się Liliana i Gustaw ale P nawet nie chce o tym słyszeć[emoji13]
 
Ja, moj maz i moja mama obstawiamy chłopca. Nie dlatego ze chcemy tylko tak czujemy. Ale sa tez głosy na dziewczynke. W sumie to jeszcze malo osób wie. Ważne żeby zdrowe bylo. Po takich staraniach dlugich... :-)
 
W pierwszej ciąży bardzo chciałam synka i synuś jest :) teraz pragnę zdrowego bobaska bez względu na płeć :) choć marzy mi się po cichutku córeczka:) Pola lub Inga :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój lekarz też mówi jaka płeć już w 12 tc ale zawsze mówi że dopiero jak powie trzy razy to samo na różnych wizytach to mogę się do tej myśli przyzwyczaić

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry