reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Żyję żyję [emoji16] fajnie, że u Cb wszystko w porządku. Mały jest cudny [emoji7]

Czytałam ze sproszkowany korzen macy działa cuda jeśli chodzi o płodność i libido. Oczywiście kupiłam ale jeszcze nie próbowałam. Wystarczy łyżka dziennie do jogurtu czy koktajlu.

Ooo skąd ja to znam. U mnie dwie z najbliższego otoczenia zafasolkowaly i też myślałam że mnie zje zazdrość. Ale się rzadko widujemy bo poszły na zakaz pracy takie ciążowe l4 w De, więc już tak nie boli. Poza tym życzę im jak najlepiej bo to nie ich wina ze im się udało a mi nie.
Marc glowa do góry! Nam też się uda.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Super poszukam i wypróbuje na pewno Dziękuję kochana ❤
 
Czyścirowy... ble...nienawidzę nawet u szczupłych dziewczyn. A nazwa czyścirowy wyszła z ust mojej pierwszej ginki, która leczyła mnie od 15 roku życia :D
Czyścirowy [emoji23] płacze [emoji23] [emoji23]

Moja przyjaciółka tak wpadła... A jak widzę jakie ma interakcje z tym dzieckiem to nóż się w kieszeni otwiera... No i to potwierdza ze głowa to najlepsza antykoncepcja, gdybym używała parchatych gumek z Lidla albo czasem zrobiła bez to bym już dawno dziecko miała. A tak to już nawet bzykac mi się nie chce...

m7a4xuun7rn9jc7g.png
 
Czyścirowy [emoji23] płacze [emoji23] [emoji23]

Moja przyjaciółka tak wpadła... A jak widzę jakie ma interakcje z tym dzieckiem to nóż się w kieszeni otwiera... No i to potwierdza ze głowa to najlepsza antykoncepcja, gdybym używała parchatych gumek z Lidla albo czasem zrobiła bez to bym już dawno dziecko miała. A tak to już nawet bzykac mi się nie chce...

m7a4xuun7rn9jc7g.png
Dokładnie... co tu zrobić :(
I @StorAnia ma rację piękna kobietka a nie słoń!!!:angry:
 
Czyścirowy [emoji23] płacze [emoji23] [emoji23]

Moja przyjaciółka tak wpadła... A jak widzę jakie ma interakcje z tym dzieckiem to nóż się w kieszeni otwiera... No i to potwierdza ze głowa to najlepsza antykoncepcja, gdybym używała parchatych gumek z Lidla albo czasem zrobiła bez to bym już dawno dziecko miała. A tak to już nawet bzykac mi się nie chce...

m7a4xuun7rn9jc7g.png
A my nigdy się nie zabezpieczalismy, jak już to tylko przerywany i co??? I wpadki nie ma przez 13 lat... To chyba jednak nie ma reguły i nie jest po prostu takie łatwe...

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja nawet kiedy byłam szczupła, czułam się jakbym miała owsiki. Wszystko mi przeszkadzało. W tamtej części ciała, toleruję tylko jedno ciało obce ;) od czasu do czasu, jak jest sens :D
Haha ja to samo chociaż jak mam sucho to nawet tego jednego nie toleruje. Ja myślę że mam trochę z tymi seksami problem bo też często 'na sucho' było i od tego kolejne infekcje. Jak czuje ze jest sucho to po prostu odwracam się na bok i śpię :-D
 
reklama
Bosh... a ja nic innego nie noszę tylko stringi ^_^ w żaglówach czuje się jak w pampersie [emoji23]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Nosiłam kiedyś stringi, teraz to niee mogę [emoji12] kiedyś złożyłam, zdejmowalam w kiblu w centrum handlowym bo białej gorączki dostałam, od tamtej pory nie zaliczam ich nawet do kategorii sex majtow [emoji23] trauma [emoji23]
Dokładnie... co tu zrobić :(
I @StorAnia ma rację piękna kobietka a nie słoń!!!:angry:
[emoji8] [emoji8]

m7a4xuun7rn9jc7g.png
 
Do góry