reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
juz chcialam na fb pisac czy zyjesz :D
Żyję żyję [emoji16] fajnie, że u Cb wszystko w porządku. Mały jest cudny [emoji7]
Jak ja Cię rozumiem Aniu ;) mI się też nie chcę. U mnie libido równe jest 0 nie wiem nie ma na to jakiś leków? Bo to nienormalne :-D
Czytałam ze sproszkowany korzen macy działa cuda jeśli chodzi o płodność i libido. Oczywiście kupiłam ale jeszcze nie próbowałam. Wystarczy łyżka dziennie do jogurtu czy koktajlu.
Dziewczyny płakać mi sie chce :-(
Napisała moja koleżanka, ze w lipcu bedzie ich więcej :-(
Żal mi dupsko ściska i zazdrość :-( ech
Ooo skąd ja to znam. U mnie dwie z najbliższego otoczenia zafasolkowaly i też myślałam że mnie zje zazdrość. Ale się rzadko widujemy bo poszły na zakaz pracy takie ciążowe l4 w De, więc już tak nie boli. Poza tym życzę im jak najlepiej bo to nie ich wina ze im się udało a mi nie.
Marc glowa do góry! Nam też się uda.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Marc, rozumiem cię! U mnie dzisiaj znowu kolejna nauczycielka pochwaliła się, że w maju rodzi [emoji30] a moj kuzyn z Niemiec w ogóle ze mną nie gada, a co miesiąc wysyła mi zdjęcie z usg żony eh.. też niestety jestem zazdrosna [emoji15][emoji45]
Lux, ale słodziak! [emoji173]️[emoji7]
Ja też mam niestety problem z moim ciałem i najlepiej robiłabym to po ciemku [emoji4]
Paraplu, tak to niestety czasem jest.. u mnie w pracy te patologie co chwile w ciąży i najgorsze jest to, że teraz robią to dla 500+.. na dzieciach zarabiają eh..
Miejmy nadzieje, że los i dla nas bedzie w końcu łaskawy [emoji110][emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja zauważyłam, że od kąd dbam o siebie w takim kontekście dobrej diety i regularnych ćwiczeń to moje libido i poczucie atrakcyjności rośnie. To się pozytywnie odbija nie tylko na seks ale też na wiele spraw, które na codzien ogarniam: więcej mi się chce i mam więcej energii. Dla mnie ma to ogromne znaczenie!

W okresie Swiatecznym kiedy dopadło mnie rozleniwienie i po zjedzeniu miliona jakże pysznych ale i ciężkich potraw ciężko mi teraz wrócić do formy... I wiele mi się przez to nie chce. Ale jak tylko @ przyjdzie to musze się zmobilizować [emoji123] wysportowane, silne ciało jest dużym plusem w ciąży - jak się już w niej jest ;)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czuję się jak słonica, a Ty mi radzisz być sexi? ;) nie da rady, ten numer nie przejdzie :D
Hahaha, przybijam piątkę! [emoji23]
Kochana powiem Ci, że kilka lat temu strasznie lubiłam sexy bieliznę ale przez to, że kuciamba (hahaha @Paraplu jesteś najlepsza :-D) nie oddychala za dobrze bo materiały tych sexi majtusiow nie należą do najbardziej naturalnych to miałam okropne infekcje baaardzo często. Odkad noszę TYLKO bawełniane (bądź co bądź mało sexy) majtki nie miałam żadnej infekcji tfu tfu jakieś 2 lata. Sukces. Czasem założę jak chce męża skusić ale to 5 min i już lecą na podłogę :-D
Jezu, ja to samo, gniecie toto, wżyna się (chyba tak się to piszę, nie? [emoji28] )... Mam parę takich okazów, tzw sex majty, jak je zakładam to B od razu smichy że seksy i chcę go zbałamucic [emoji23]

m7a4xuun7rn9jc7g.png
 
Jak mnie te wpadki wku*wiaja! Moj byly raptem po 4 miesiacach znajomosci z laska wpadl i ma teraz synka.
Nosz ku*wa z wpadki z prawie obca baba cudne i zdrowe dziecko. A nasze wychuchane i wydmuchane bawi sie gdzies na jakiejs chmurce.
[emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie też strasznie kochana... znajomi męża gościu całe życie na melanżu dragi, alko imprezy laskę na jednej imprezie zaliczył i mają pięknego zdrowego synka! Koleżanki 18 letnia córka niedawno dziecko usunęła z wpadki (tu to jest legalne.... :(). Jakie to nieuczciwe....
 
Marc, rozumiem cię! U mnie dzisiaj znowu kolejna nauczycielka pochwaliła się, że w maju rodzi [emoji30] a moj kuzyn z Niemiec w ogóle ze mną nie gada, a co miesiąc wysyła mi zdjęcie z usg żony eh.. też niestety jestem zazdrosna [emoji15][emoji45]
Lux, ale słodziak! [emoji173]️[emoji7]
Ja też mam niestety problem z moim ciałem i najlepiej robiłabym to po ciemku [emoji4]
Paraplu, tak to niestety czasem jest.. u mnie w pracy te patologie co chwile w ciąży i najgorsze jest to, że teraz robią to dla 500+.. na dzieciach zarabiają eh..
Miejmy nadzieje, że los i dla nas bedzie w końcu łaskawy [emoji110][emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Oj , żebyś miała rację ... może ten rok będzie szczęśliwy :)
 
Żyję żyję [emoji16] fajnie, że u Cb wszystko w porządku. Mały jest cudny [emoji7]

Czytałam ze sproszkowany korzen macy działa cuda jeśli chodzi o płodność i libido. Oczywiście kupiłam ale jeszcze nie próbowałam. Wystarczy łyżka dziennie do jogurtu czy koktajlu.

Ooo skąd ja to znam. U mnie dwie z najbliższego otoczenia zafasolkowaly i też myślałam że mnie zje zazdrość. Ale się rzadko widujemy bo poszły na zakaz pracy takie ciążowe l4 w De, więc już tak nie boli. Poza tym życzę im jak najlepiej bo to nie ich wina ze im się udało a mi nie.
Marc glowa do góry! Nam też się uda.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom


Mocno w to wierze Kochana, ze nam w końcu tataj wszystkim tym co sie starają uda ❤️
 
reklama
Do góry