reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze testy, brzuszki, usg, wyniki :)

Moje piersi po karmieniu znikły :( zawsze miałam mały biust a teraz to go nie mam wcale. Wiec mi na pewno nic do kolan wisieć nie będzie. Juz wczesniej zastanwialam sie na opercja. Moze zrobie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
b7f56e5b95e712ed7b5e41e06a581fb9.jpg


35tc [emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Piękne macie brzuszki :) i podziwiam, że chce Wam się tak ładnie ubierać - ja przez większość dnia chodzę w dresie i podkoszulku :p
 
Ja też zazwyczaj chodzę dresach lub legginsach, chyba, że gdzieś wychodzę, wtedy już przynajmniej jeansy zakładam, ale coraz mniej w nich wygodnie, więc dziś sukienka poszła w ruch:)
 
Super brzuszek, pytanie gdzie ten maluch sie mieści??

Ja teraz tez tylko dresy po domu, do pracy Chodzilam to jeszcze jakos ale teraz to tragedia z moim ubiorem


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A wysoka jestes? Ja tez z tych co to brzuszki male raczej maja ;) i srednie dzieciaczki rodza...

Ja jestem wzglednie wysoka mam 170 cm i mam wraznie, ze moje dziciatka "we mnie" sie chowaja.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry