reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Interpretacja wyników beta HCG

Dziewczyny dziś robiłam betę znowu...wynik niewiele się podniósł ... Wynosi 135,44.
Pisałam do swojego gina i kazał mi jutro po
No przyrost jest poniżej normy.. więc nie będę Cię pocieszać, bo nie wiadomo jak sytuacja się rozwinie. Jak kazał jutro to ok, ale to bezsensu bo wedlug mnie przyrost powinno sprawdzać się co 48h. No zobaczysz jaki wynik jutro bedzie.
Kazała jutro ..
Tez się zastanawiam czemu...może zobaczyć czy wogole rośnie ...
Już się podlamalam 🙁
 
reklama
ja to sobie do kalkulatora beta hcg wpisywałam i on przeliczał. Wpisz sobie w wyszukiwarce, na pewno coś Ci wyskoczy.
 
Jeśli

Powiedz mi jeśli jutro bym poszła to ile powinna wzrosnąć ?

Pamiętaj, że nie jestem lekarzem. Nie wiem też jakiego wsparcia oczekujesz. Ja jestem z tych osób, które nie lubią się oszukiwać i wolę najgorszą prawdę od najpiękniejszego kłamstwa.

Beta powinna wzrastać min. 66% co 48h. Z tego co ja rozumiem nie bada jej się co 24h ponieważ ona rośnie skokowo i przyrost nic po 24h nie mówi chyba, że będzie spadek i lekarz chce zobaczyć czy już spada.
Twoja beta w 3 dni przyrosła niewiele, ledwo 20% to dużo poniżej normy moim zdaniem, nie ma czegoś takiego, że beta źle rośnie i nagle zaczyna rosnąć super i mamy happy end. Według mnie jak rośnie źle, to nic z tego już nie będzie, nawet jak gdzieś tam przyrośnie dobrze to jednak coś z tą ciążą jest nie tak i pięknego porodu z tego nie będzie. Ale ja nie jestem lekarzem i może są takie przypadki. Niestety rosnąca poniżej normy beta, albo skacząca czyli raz rośnie, raz spada może oznaczać ciążę pozamaciczną i tego też Ci nie życzę. U mnie beta rosła prawidłowo ale też wolno najpierw po 244%, a potem po 100% dla mnie to nie było okej i od razu czułam, że coś jest nie halo no i właśnie była CP
 
Wyniki wpisałam ...
Tak jak dziewczyny tu piszą , poniżej normy przyrost 😭

Tak, nie trzeba nawet wrzucać bo to widać na oko
Przechwytywanie.JPG
 
Pamiętaj, że nie jestem lekarzem. Nie wiem też jakiego wsparcia oczekujesz. Ja jestem z tych osób, które nie lubią się oszukiwać i wolę najgorszą prawdę od najpiękniejszego kłamstwa.

Beta powinna wzrastać min. 66% co 48h. Z tego co ja rozumiem nie bada jej się co 24h ponieważ ona rośnie skokowo i przyrost nic po 24h nie mówi chyba, że będzie spadek i lekarz chce zobaczyć czy już spada.
Twoja beta w 3 dni przyrosła niewiele, nie całe 20% to dużo poniżej normy moim zdaniem, nie ma czegoś takiego, że beta źle rośnie i nagle zaczyna rosnąć super i mamy happy end. Według mnie jak rośnie źle, to nic z tego już nie będzie, nawet jak gdzieś tam przyrośnie dobrze to jednak coś z tą ciążą jest nie tak i pięknego porodu z tego nie będzie. Ale ja nie jestem lekarzem i może są takie przypadki. Niestety rosnąca poniżej normy beta, albo skacząca czyli raz rośnie, raz spada może oznaczać ciążę pozamaciczną i tego też Ci nie życzę. U mnie beta rosła prawidłowo ale też wolno najpierw po 244%, a potem po 100% dla mnie to nie było okej i od razu czułam, że coś jest nie halo no i właśnie była CP
Właśnie o taką odpowiedź mi chodziło . Dzięki .
Czyli nie łudzę się że będzie wszystko już ok 😭
 
reklama
Do góry