reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Interpretacja wyników beta HCG

Czesc! Mam do Was pytanie
Robiłam 3 testy 2 dni temu ...miały baaardzo blade kreseczki więc poszłam dziś na betę a wynik pokazał mi 94,42, w moim labolatorium napisano że od 5 do 201 wymaga interpretacji lekarza bo może to być wczesna ciąża .
Co o tym sądzicie ?
 
reklama
Czesc! Mam do Was pytanie
Robiłam 3 testy 2 dni temu ...miały baaardzo blade kreseczki więc poszłam dziś na betę a wynik pokazał mi 94,42, w moim labolatorium napisano że od 5 do 201 wymaga interpretacji lekarza bo może to być wczesna ciąża .
Co o tym sądzicie ?
Ciąży, powtorz bete po 48 h
 
Czesc! Mam do Was pytanie
Robiłam 3 testy 2 dni temu ...miały baaardzo blade kreseczki więc poszłam dziś na betę a wynik pokazał mi 94,42, w moim labolatorium napisano że od 5 do 201 wymaga interpretacji lekarza bo może to być wczesna ciąża .
Co o tym sądzicie ?

Że jest to wczesna ciąża ok. 4tygodnia. Musisz powtórzyć po 48h i zobaczyć przyrost. Powinien być min. 66%
 
W poniedziałek jeszcze podjadę 👍
W poniedzialek nam przyrost nic tak naprawdę nie powie. Takze jesli w poniedzialek chcesz zrobić betę to tez bedziesz musiala zrobic 3 w srode zeby zobaczyć czy przyrost ok. Jesli beta bedzie poniżej 1500, bo powyżej zwalnia i wtedy też nie ma sensu robić i wówczas usg jest ważniejsze.
 
W poniedzialek nam przyrost nic tak naprawdę nie powie. Takze jesli w poniedzialek chcesz zrobić betę to tez bedziesz musiala zrobic 3 w srode zeby zobaczyć czy przyrost ok. Jesli beta bedzie poniżej 1500, bo powyżej zwalnia i wtedy też nie ma sensu robić i wówczas usg jest ważniejsze.
A kiedy do lekarza 🤔 2 ,3 tyg ?
 
Dziewczyny dziś robiłam betę znowu...wynik niewiele się podniósł ... Wynosi 135,44.
Pisałam do swojego gina i kazał mi jutro powtórzyć
 
Dziewczyny dziś robiłam betę znowu...wynik niewiele się podniósł ... Wynosi 135,44.
Pisałam do swojego gina i kazał mi jutro powtórzyć
No przyrost jest poniżej normy.. więc nie będę Cię pocieszać, bo nie wiadomo jak sytuacja się rozwinie. Jak kazał jutro to ok, ale to bezsensu bo wedlug mnie przyrost powinno sprawdzać się co 48h. No zobaczysz jaki wynik jutro bedzie.
 
reklama
Do góry