reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
A oto moje usta, po obfitym cięknieciu z nosa [emoji14] samej wody , tak się zatarłam ,że wszystko mnie pieczę, a usta jak po zabiegu większe, czerwone , smaruję wazeliną, bio oilem, bez tego to by mi już cała skóra zeszła :p
Trzeba smarkać w chusteczki dziecięce te do pupy. Trochę drożej wyjdzie ale coś takiego się nie robi. Sprawdzone, bo ja miałam jeszcze gorzej.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Stanowisko musi być, takie samo albo o podobnym zakresie obowiązków na które możesz wrócić, Ale jak juz wrócisz to zwolnić z okresem wypowiedzenia mogą Cię zawsze :) ja np wróciłam na niepełny etat jakieś 7/8 bodajże ze codziennie dosłownie pół godz krócej pracowałam po to żeby przez rok być jeszcze chronionym tylko uwaga! Mały haczyk, ta ochronka jak sie wraca na niepełny etat nie uwzględnia grupowek:)wiec jak sa zwolnienia grupowe to nic nie chroni


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jest taka luka, że można wrócić na niepełny etat a na resztę ciągnąć wychowawczy (np. na 1/4 etatu), przysługuje na dziecko bodajże do 4 czy 5 r.ż. I wtedy nie mogą ci wypowiedzieć umowy. Szwagierka tak korzystała. Ale właśnie nie wiem jak z tym zwolnieniem grupowym.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
MamaT super! Właśnie też się miałam o płeć pytać.

Ewelinaanna kolejna masakra na NFZ. Szukaj gina prywatnie, szkoda nerwów jak dziewczyny piszą. To chyba rzadkość żeby sie dobry, normalny gin trafił na nfz.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@MamaT gratuluje udanej wizyty!! Prześliczny dzidziuś! :)

p19uflw1vekq68fq.png
 
Do góry