reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża?

purpose

Początkująca w BB
Dołączył(a)
6 Luty 2017
Postów
21
Witam proszę tylko bez złośliwości, jestem w 29 dniu cyklu, do miesiączki zostały 3 dni. Jedyny kontakt seksualny był 6 dnia cyklu (dzień po okresie) ocierał penisem o moje piersi, nie miał wtedy wytrysku jedynie preejakulat. W późniejszym czasie wystąpił wytrysk, którego kilka kropel skapnęło na moje udo (byłam w spodniach i bieliźnie). Poszłam się wykąpać po 15 minutach. Woda z piersi, o które wcześniej ocierał penisem spływała w dół na moje wargi sromowe. Czy to mogło doprowadzić do zapłodnienia? Od 19 dnia cyklu bolały mnie piersi. Przestały 2 dni temu. Wczoraj wieczorem zauważyłam u siebie różowe plamienie, przez co myślałam, że to miesiączka. Rano plamienie wciąż się utrzymywało, potem przestało. Aktualnie mam bardzo żółty śluz. Strasznie się denerwuję. Czy mogę być w ciąży?
 
reklama
Nie wiem ile masz lat ale przecież jest tyle możliwości doedukowania sie...
Internet, książki, gazety.
Jeśli tylko byś chciała, są możliwości i korzystaj z tego! Rodzice też mnie nie uświadamiali jeśli chodzi o temat seksu. Oni sami chyba do konca nie wiedza skad sie wzielismy. Mój ojciec do tej pory myli antykoncepcję z aborcja :p
Dla samej siebie dziś zajrzyj do źródeł i poczytaj o cyklu miesiecznym, owulacji, zapłodnieniu, środkach antykoncepcji. To wszystko jest TYLKO dla Twojego dobra.
Co do partnera.
Jeśli zdecydujesz się na seks, bierz pod uwagę ze ten człowiek może być ojcem Twojego dziecka. Wybierz sobie takiego faceta, któremu będziesz w 100 % pewna i który będzie Cię szczerze kochał. Młodym chlopakom bardzo często sperma mozg zalewa i zrobią wszystko żeby dostać się do kobiecych majtek. Miej to na uwadze.
A koleżanki.
Ojej koleżanki! To Twoje życie i Ty masz być ze sobą szczesliwa. Żadna Ci nie powie ze seks był beznadziejny i "suchy".
Będą gadały ze to takie wspaniałe uczucie i doznania... ile to orgazmów nie przezyly.
90 % tych opowieści to bujdy!
Dopóki nie będziesz psychicznie gotowa na seks i nie znajdziesz super faceta, odpuść sobie. Bądź dumna ze swojego ciała i własnej niezależności.
Przyjdzie moment kiedy poczujesz ogromne podniecenie i ekscytacje. Będziesz pewna na 100% ze to ten facet i ten moment. Wtedy wiedzą o cyklu i antykoncepcji się bardzo przyda :)
Brawo. Nic dodać nic ująć!!:tak:
 
reklama
Dziękuję bardzo za odpowiedzi... Właśnie siedzę i ryczę nad swoją głupotą... Mam wrażenie, że całe życie mi się sypie... Do tego doszedł ten problem z paniką o ciążę. Wiem, że to nie jest ani wątek do tego, ani Was to nie obchodzi, ale ja nie mam nawet z kim o tym porozmawiać.
 
Dziękuję bardzo za odpowiedzi... Właśnie siedzę i ryczę nad swoją głupotą... Mam wrażenie, że całe życie mi się sypie... Do tego doszedł ten problem z paniką o ciążę. Wiem, że to nie jest ani wątek do tego, ani Was to nie obchodzi, ale ja nie mam nawet z kim o tym porozmawiać.
Nie jesteś glupia tylko młoda i niedoswiadczona. Każda z nas tak zaczynała tylko nie każda jeszczę pamięta :D
W ciąży na pewno nie jesteś.
Pozdrawiam!
 
Nie rycz, głowa do góry. nic się na pewno nie stało jeśli było tylko to co opisałaś. Żebyś zaszła w ciążę musiałoby dojść do wytrysku wewnątrz Ciebie. Nic się nie posypało, tylko bardziej wierz w siebie i w to czego Ty chcesz. Nie patrz na innych bo oni prędzej czy później znikną z Twojego życia - koleżanki, koledzy. Musisz robić to co Ty uważasz za słuszne. Ja gdybym mogła cofnąć czas do wieku licealnego to kilka rzeczy inaczej bym zrobiła. Niestety nie miałam dzisiejszego rozumu. Nie martw się i weź się w garść! :) Powodzenia :) a jakbyś miała pytania to śmiało pisz na priv.

Biedronka
 
reklama
Do góry