reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy

reklama
natala Do lekarza koniecznie. Może nie jest to groźna przypadłość, ale może mieć przykre emocjonalne konsekwencje. Czy robiłaś badanie ogólne moczu, posiew i USG układu moczowego? Być może przyczyną jest np. zbyt mała pojemność pęcherza moczowego lub zbyt duża produkcja moczu nocnego (lub nie wydziela się hormon odpowiedzialny za zagęszczenie moczu - ale nie mogę sobie przypomnieć jak się zwał). Obie dolegliwości leczy się lekami - ale bez wizyty u lekarza i wykonania badań ciężko cokolwiek doradzić. Ja bym problemu nie bagatelizowała - syn już nie jest taki mały i moczenie nocne mogłoby mu się zdarzyć sporadycznie, ale nie powinno być regułą.
 
natala Do lekarza koniecznie. Może nie jest to groźna przypadłość, ale może mieć przykre emocjonalne konsekwencje. Czy robiłaś badanie ogólne moczu, posiew i USG układu moczowego? Być może przyczyną jest np. zbyt mała pojemność pęcherza moczowego lub zbyt duża produkcja moczu nocnego (lub nie wydziela się hormon odpowiedzialny za zagęszczenie moczu - ale nie mogę sobie przypomnieć jak się zwał). Obie dolegliwości leczy się lekami - ale bez wizyty u lekarza i wykonania badań ciężko cokolwiek doradzić. Ja bym problemu nie bagatelizowała - syn już nie jest taki mały i moczenie nocne mogłoby mu się zdarzyć sporadycznie, ale nie powinno być regułą.
Za tydzien ma bilans to pogadam z lekarzen ale to moczenie wystepuje nawet w dzien podczas snu
 
reklama
Do góry