reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Właśnie odebrałam wynik amh i jest 7,75 ng/ml . Z norm na wyniku wyczytalam że w moim przedziale wiekowym to w normie. A mi się wydaje że to dość dużo.

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Jest trochę podwyższony ale Ty masz PCOS wiec wszystko w normie dobrze ze nie masz wyższego

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję! Napisałam do koordynatora. Zobaczymy co zalecą. A przypomnisz w jakiej klinice jesteście?
Ja lecze się w Ovum to jest w Lublinie. Mało znane miejsce, ale lekarz jeden z lepszych u nas, więc mam duże nadzieje. A Ty się nie podłamuj mi tam. My też przeszliśmy długą drogę, ale nadzieja umiera ostatnia [emoji4]
 
Ja lecze się w Ovum to jest w Lublinie. Mało znane miejsce, ale lekarz jeden z lepszych u nas, więc mam duże nadzieje. A Ty się nie podłamuj mi tam. My też przeszliśmy długą drogę, ale nadzieja umiera ostatnia [emoji4]
Oska Ty jeszcze miej wiarę w ostatnią iui ja trzymam kciuki caly czas za Ciebie [emoji110] [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry