reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Napisz proszę jakiego lekarza w Invicta doradzasz ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Na początku byłam u dr Michała Witkowskiego ale nie polecam naciąga na koszty i nie doradza aby pomóc gdyż ja nie miałam nigdy doczynienia z invitro. Polecam za to dr Karolinę Waleskiwicz-Ogorek, jest osobą bardzo bezpośrednia i specyficzną może to nie odpowiadać wszystkim ale liczy się efekt , nie naciąga i odrazy doradza co warto zrobić a co nie bo szkoda wydawać pieniędzy a rezultat marny.
 
Hej Kobietki!!!
Mam pytanie do tych, ktore zazywaly luteine, urtrogesan lub inny progesteron dopochwowo+Duphaston.
W którym tygodniu ciąży odstawilyscie te leki?
I czy miałyśmy w związku z tym jakies dolegliwości?

Ja brałam luteina dopochwowe w dość dużych dawkach bo do 12tc 6x200 +luteina 50 poduszkowiec 6szt , a potem do 15 tc schodziłam na 4x100 dopochwowe + duphaston 2x1 i całkowicie odstawilam

Co do dolegliwości to przy luteinie dopochwowej miałam bardzo duże podrażnienie w związku z tym że dużo jej wypływało i działało na mnie jak piling od srodka czyli piekło i było bardzo zaczerwienione na to mi pani w aptece poleciła żel nawilżający Feminum i to złagodzilo podraznienie
 
Ostatnia edycja:
Hej proszę mnie wypisać z wizyty bo aktualnie jestem w sxpitalu i chyba raczej będę miała cc jeszcze w tym tygodniu bo zaczęły mi się dzisiaj sączyc wody narazie skurczów brak ale czuje ból jak na okres wiec trzymajcie kciuki
 
Czuję się zupełnie ok, jak po standardowym badaniu z wziernikiem. Kazał testować za 9 dni...no ale ja miałam podana blastocystę, nie ma mowy, betuję za tydzień.

Ja jestem teraz na całkowicie naturalnym, nawet bez progesteronu. Encorton i acard jem tylko.

Już odliczam do następnego poniedziałku, szkoda ze nie można podglądać co tam się dzieje... dobrej nocy!
 
reklama
Do góry