reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Hello mnie dawno nie bylo.Dopadl mnie dolek tak wielki ze ciezko bylo z niego wylezc.Do tego dopadly nas chorobska kaszel,katar,bole gardla wiec w domu byl istny szpital.

No a teraz jak chodzi o moje starania to zapowiada sie niestety znow dluuuuuuuuuga walka bo wczoraj przyszly wyniki badan z kliniki i wrocila moja przyjaciolka homocysteina ktora podobno w duzym stopniu przyczynila sie do tego ze mam 6 Aniolkow.Takze latwo nie bedzie.Wczoraj staralam sie to info przelknac z butelka wina i moim kochanym chlopem a dzis mam gdzies diete i wcinam paczki ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
To ten sam gin byl. ale wiesz co, nie wiem czy by zlecil droznosc, nawet jesli bysmy nie robili.. on zadnych np wymazow przed iui mi nie zlecil, a tez wiem, ze wszedzie wymagaja..

Jak boisz sie bolu, to moze zalatw sobie skierowanie na histeroskopie z drożnością, z narkoza...

Widze ze u nas sporo managerek :)



Acard 1x1. Wiesiolek spokojnie mozesz brac. Na ziolach sie nie znam, ale moze bym je odpuscila.
Clo sie ani troche nie przejmuj! no co ty! przeciez to tylko wspomaganie jajeczkowania a nie jakas trucizna :) nic sie nie bedzie zlego dzialo. Jesli natomiast masz problem z pekaniem, to najlepiej zebys miala podany zastrzyk pregnyl lub ovitrelle jak beda pecherzyki odpowiedniej wielkosci.


Czesc ludek! Trzymam kciuki! kiedy masz termin @?


A wiesz kiedy mialas owulacje? data przytulanek to jeszcze nie data zaplodnienia. Musi wystapic owulacja. Moze kłucie jajnika to wlasnie owulacja. Nawet jesli mialas owu 2 dni temu, to po 2 dniach nigdy w zyciu nie bedzie żadnych objawów ciąży. Zarodek zagniezdza sie - czyli łączy z twoim cialem - dopiero 7-12 dni po owulacji, do tej pory nie jestescie polaczeni wiec fizycznie nie ma jak wysylac sygnałów twojemu ciału, ze jest ciąża.


@Lanvin, @gabrika, dalybyscie rade wrzucac raz dziennie tabelke? bysmy mogly sobie podgladac na bieząco..

Pękać to chyba potrafią same, ale i tak poproszę o pregnyl bo trochę boję się jednak, że jakieś się z tego mogą zrobić torbiele potem. Ja wiem, że to wspomagacz, ale te ciążę mnogie mnie przerażają [emoji44] i ewentualne skutki uboczne, a już chyba najbardziej boję się, że to clo nic nie pomoże...
Dziękuję Ci [emoji9], jesteś skarbnicą wiedzy!


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dokładnie @Martaldz acard 1 raz dziennie, wiesiolek do owu normalnie bez problemu przy clo, wcinaj też tw orrzechy naa wszelki wypadek :D a zioła, hmm. Przy clo już za bardzo nie pomogą jak sądzę, mają podobne działanie, a żeby nie przestymulowac to bym nie brała :)
 
Hello mnie dawno nie bylo.Dopadl mnie dolek tak wielki ze ciezko bylo z niego wylezc.Do tego dopadly nas chorobska kaszel,katar,bole gardla wiec w domu byl istny szpital.

No a teraz jak chodzi o moje starania to zapowiada sie niestety znow dluuuuuuuuuga walka bo wczoraj przyszly wyniki badan z kliniki i wrocila moja przyjaciolka ktora podobno w duzym stopniu przyczynila sie do tego ze mam 6 Aniolkow.Takze latwo nie bedzie.Wczoraj staralam sie to info przelknac z butelka wina i moim kochanym chlopem a dzis mam gdzies diete i wcinam paczki ;)

Dlaczego się przyczyniła do tego, że masz 6 aniołków?

Mój jak zapelnial kubeczek na badanie to ledwo dni zakrylo :p

Mówisz? Ile właściwie powinno jej być?
 
export.jpg


Proszę. Nie miałam jak poprawiać terminów, więc proszę dziewczyny na czerwono o aktualizację :)
 

Załączniki

  • export.jpg
    export.jpg
    260,5 KB · Wyświetleń: 303
Bo przy takiej homocysteinie czesto powstaja roznego rodzaju zatory no i wady genetyczne.Niby to mam wpisane jako glowna przyczyne poronien

Na mysli "przyjaciolka" mialam na mysli hiperhomocysteinemie z ktora walczylam bardzo dlugo
 
Mieszkasz w Niemcowni, prawda? Nieźle...w takim szpitalu leżeć to prawie jak SPA :)



To raczej może oznaczać owu, kochaliscie się dwa dni temu, nie ma szans na objawy ciąży po dwóch dniach :)

@ludek0288 witaj :)

relgx1hpw702se3x.png
Tak. No do spa bym jednak nie porównywała. Szpital to jednak szpital.

A jak Twój wykres? Był skok?[emoji120]
 
reklama
Dlaczego się przyczyniła do tego, że masz 6 aniołków?



Mówisz? Ile właściwie powinno jej być?
Po prostu całość nasienia, od początku do końca :p nie zwiekszysz nagle objetosci aani też nie odlewa się nic hehe, tyle ile jest ma być :)
Właśnie, jak temp?
 
Do góry