reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziękuję Ci bardzo... takie słowa wsparcia to dla mnie bardzo dużo... oczywiście już swoje wyryczałam... byle do jutra....
wiem ze w takiej sytuacji nie da sie nie martwic i nie myslec...trzymaj sie cieplutko i mam nadzieje ze nie wszystko jeszcze stracone...mozno cie sciskam .daj znac jutro co i jak...trzymam kciuki!
 
reklama
U mnie dziś 7 dzień stymulacji, licząc w tym 14 marzec bo wtedy był pierwszy zastrzyk. Estradiol 305. Też nie wiem czy to dobrze czy nie ale jeżeli lekarz nic nie powiedział to stawim że ok. Nie mam już sił przekopywać dziś sieci na ten temat...
Na środę mam zrobić rano badania: morfologia, APTT, CRP, Estradiol, Progesteron.

Evulek111 a to Twoje pierwsze in vitro?
Właśnie pierwsze i wszytko jest dla mnie nowe jak sama sie nie dokopie do informacji to lekarz sam nie powie za wiele tyle ze uslyszalam ze powimnam sie cieszyc ze dwa sa perzerzyki
Co do tego stwierdzenia lekarza to nie jestem pewna raczej ryczec sie chce.
 
Właśnie pierwsze i wszytko jest dla mnie nowe jak sama sie nie dokopie do informacji to lekarz sam nie powie za wiele tyle ze uslyszalam ze powimnam sie cieszyc ze dwa sa perzerzyki
Co do tego stwierdzenia lekarza to nie jestem pewna raczej ryczec sie chce.
No dla mnie też właśnie to pierwszy raz. Wiesz u Ciebie to pierońskie AMH jest niskie, więc może dlatego taka odpowiedź na stymulacje. Wydaje mi się, że dobrze, że są te dwa pęcherzyki, to oznacza że coś się dzieje.
 
No dla mnie też właśnie to pierwszy raz. Wiesz u Ciebie to pierońskie AMH jest niskie, więc może dlatego taka odpowiedź na stymulacje. Wydaje mi się, że dobrze, że są te dwa pęcherzyki, to oznacza że coś się dzieje.

Staram sie podchodzic do tego z dystansem co będzie to bedzie ale im bliżej tym bardziej popadam w dolek.Jutro mam wizytę na usg i anestezjologiem może w tym tyg pobranie. Ide spac bo wykończył mnie ten dzień.
 
Ja jestem na etapie transferu. ale z calego serca polecam angelius-provite w ochojcu. Dr Paliga-kobieta anioł. Poczytaj o niej opinie na znanylekarz.pl
Po Merciku trafilan do niej i od razu konkrety.
 
reklama
Do góry