reklama

Kto po in vitro?

Temat na forum 'Ciąża po in vitro, inseminacji' rozpoczęty przez Yanka, 22 Maj 2009.

1. Dusia_88

Dusia_88 Fanka BB :)

Czyzby u dr. Mercika?
    Pytan bo on nic nie gada :D
    Tez do niego chodzilam.

2. EwkaKato

EwkaKato Zaciekawiona BB

Tak u niego :-) ale dzisiaj dodzwonilam sie do dr Gajewskiej a jutro idę do dr Serafina :-) także jestem teraz u wielu :-)

3. reklama
  4. Dusia_88

Dusia_88 Fanka BB :)

Ja jestem na etapie transferu. ale z calego serca polecam angelius-provite w ochojcu. Dr Paliga-kobieta anioł. Poczytaj o niej opinie na znanylekarz.pl
    Po Merciku trafilan do niej i od razu konkrety.

• Niezbyt mądre Niezbyt mądre x 1
    • Lista
  5. M@gda

M@gda Fanka BB :)

Tak mi przykro. Tule mocno.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

6. Elvka37

Elvka37 Fanka BB :)

zawsze zastanawiam sie dlaczego lekarze nie mowia praktycznie nic.czy to wynika z ich niewiedzy? .moze wola nie mowic o czyms czego tak naprawde nie sa pewni na 100%.draznilo mnie to w moich podejsciach bo mialam wrazenie ,ze to ja musze szperac w internecie zeby cokolwiek wiedziec.bywaly dni,ze siedzialam godzinami i wczytywalam sie w te wszystkie informacje a potem bol glowy

7. Sol

Sol Zaangażowana w BB

Nam lekarz powiedział że pewnie ze można :)
    Miłej nocy :tak:

8. Elvka37

Elvka37 Fanka BB :)

dobrej nocki .trzeba odpoczac

9. ludek

ludek Fanka BB :)

@adunnnia90, specjalnie weszłam na forum żeby zobaczyć twój wynik i prawie się poplakalam :'( Ale nie można się poddawać. Macie mrozaczki i na pewno się uda! Będziecie rodzicami :-) Tulę mocno :* Będziemy walczyć do upadłego!

10. reklama
  11. AniaCh83

AniaCh83 Fanka BB :)

@adunnnia90 , @Felia strasznie mi przykro, bardzo :( chciałabym cos powiedzieć , ale słow mi brakuje...

QUOTE="aniasiwa, post: 14988760, member: 167100"]no nie moge usuedziec bo musze wiedziec czy nie pozamaciczna...bylam w pozamacicznej 5 lat temu i id tego sie wszystkie moje problemy zaczely.ginekolog idiota twierdzil ze wszystko jest ok i nawet moze blizniaki beda,widzial pecherzyk w macicy.ja sie go pytam w 7 tygodniu gdzie serducho a on do mnie ze spokojnie czekac...intuicja mi podpowiedziala zebym sprawdzila to u innego lekarza i tego samego dnia wyladowalam w szpitalu:(w macicy zadnej ciazy a beta ogromniasta...rano operacja.zywa ciaza w jajowodzie.wiec teraz poprostu mam schize i musze wiedziec...[/QUOTE]

O Boshe Wspolczuje! Ja tez jestem przewrażliwiona po ostatnim razie , do tego narowista natura , a w ogole tyle trzeba sie wystarać o te ciąże ...

Ale super wyniki! Gratki i zazdroszczę ;)

Dokładnie takie same mam odczucia. Ja mysle ze albo uważają ze to wiemy albo ze i tak nie zrozumiemy ...

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

12. evulek111

evulek111 Zaangażowana w BB

Też mnie to irytuje bo idziemy na konsultacje a nawet nie są omówione wyniki badań tylko recepta zalecenia i do domu. Jak sama nie zadasz miliona pytań to sie za wiele nie dowiesz. Ja gdybym sie nie zalogowała na to forum wielu rzeczy bym nie wiedział.

Poleć forum