reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
dziewczyny wiecie czy ten Zaax albo Polocard jest łagodniejszy dla żołądka? bo zastanawiam się czy nie zapytać doktorka o zmianę... czasami żołądek daje mi w kość i martwię się żeby nie dostać jakichś wrzodów :-/
 
dziewczyny wiecie czy ten Zaax albo Polocard jest łagodniejszy dla żołądka? bo zastanawiam się czy nie zapytać doktorka o zmianę... czasami żołądek daje mi w kość i martwię się żeby nie dostać jakichś wrzodów :-/
Zaax jest na pewno naturalny, z tego co pamiętam to jest wyciąg z jakiejś rośliny czy czegoś (nie mam pod ręką ulotki). Moja lekarka zaznaczała, że zaax dlatego jest lepszy bo nie powoduje skutków ubocznych. Nawet w ulotce jest o tym braku skutków ubocznych napisane. Mi dobrze służy jak go biorę. Jedyny minus to cena-ok. 30-35zł na opakowanie 30 kapsułek.
 
reklama
Do góry