reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Hej dziewczyny.
Mam pytanko ile odczekalyscie po poronieniu ? Ja poronilam 14 lutego czyszczona bylam 15 lutego.
Po wizycie kontrolnej wszystko w srodku bylo zagojone.Milam juz okres 19 marca i zaczelismy sie z mezem starac nie wiem czy nie zawczesnie.
Pytanie do zafasolkowanych -jak szybko udalo wam sie zaskoczyc.
Boje sie strasznie ciazy ale jednak bardzo jej pragne.
 
reklama
Pyzunia ja zaszlam po 1 okresie prawdziwnym po poronieniu ale we wtorek okaze się co z ciązą dalej bo zagrozona.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Oj Kochana nie wiem co powiedziec badz dobrej mysli i trzymam kciuki za ciebie.
Ja mam termin 2 miesiaczki po poronieniu na 16 kwietnia. Ale mam przeczucie ze jestem w ciazy. Zwariuje do 16. Na testy jest za wczesnie.
 
Hej dziewczyny.
Mam pytanko ile odczekalyscie po poronieniu ? Ja poronilam 14 lutego czyszczona bylam 15 lutego.
Po wizycie kontrolnej wszystko w srodku bylo zagojone.Milam juz okres 19 marca i zaczelismy sie z mezem starac nie wiem czy nie zawczesnie.
Pytanie do zafasolkowanych -jak szybko udalo wam sie zaskoczyc.
Boje sie strasznie ciazy ale jednak bardzo jej pragne.
Hej ja zaszłam w ciaze 3 miesiące po poronieniu niestety też od początku pojawiły się plamienia[emoji54] na razie całe szczęście jest ok [emoji5]ale cały czas strasznie się boje [emoji54] teraz wizytę mam 11.04 trzymajcie Kochane kciuki mam nadzieje ze moja fasolka zdrowo różnie i po tej wizycie będę już tylko dobrych myśli [emoji5]
Trzymam za Was bardzo mocno kciuki [emoji110] [emoji178]

xnw4s65gte9hv7ri.png
 
Hej dziewczyny.
Mam pytanko ile odczekalyscie po poronieniu ? Ja poronilam 14 lutego czyszczona bylam 15 lutego.
Po wizycie kontrolnej wszystko w srodku bylo zagojone.Milam juz okres 19 marca i zaczelismy sie z mezem starac nie wiem czy nie zawczesnie.
Pytanie do zafasolkowanych -jak szybko udalo wam sie zaskoczyc.
Boje sie strasznie ciazy ale jednak bardzo jej pragne.
Hej ja zaszłsm od razu, mąż się śmieje że u mnie to wystarczy spodnie zdjąć. Jestem na podtrzymaniu od początku ale ufam, że damy radę.:):):)trzymam kciuki
 
Hej dziewczyny.
Mam pytanko ile odczekalyscie po poronieniu ? Ja poronilam 14 lutego czyszczona bylam 15 lutego.
Po wizycie kontrolnej wszystko w srodku bylo zagojone.Milam juz okres 19 marca i zaczelismy sie z mezem starac nie wiem czy nie zawczesnie.
Pytanie do zafasolkowanych -jak szybko udalo wam sie zaskoczyc.
Boje sie strasznie ciazy ale jednak bardzo jej pragne.
Hej.
Ja zaszlam po 2 miesiaczkach po poronieniu i dzis jestem juz w 18tc[emoji4]
Na poczatku tez byly plamienia i bole brzucha ale na szczescie wszystko juz jest dobrze[emoji4]
Tobie tez sie uda[emoji4]

f2w3yx8d8eesu797.png
 
Pyzunia hejjj :) kolejna była wrześniowa walczy :) zobacz Millo już zaskoczyła :) Razem będzie nam raźniej :) ja miałam zabieg tak jak Ty :) 14lutego i już miałam dwie @ z tym że ostatnia przyszła w 20dc szybka małpa wredna :) działam od wczoraj :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja zaszlam w pierwszym cyklu po poronieniu. Miałam krwawienie i mam teraz leżeć. Biore luteine. Na szczęście z malenstwem jest wszystko dobrze :)
 
Do góry