reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny, miałam dziś wizytę, powiedzmy pęcherzykowo/serduszkowa. Pierwszy raz u tego lekarza, młody, ma dobre opinie więc poszłam spróbować bo szukam kogoś do prowadzenia ciąży... znowu nie będę spać spokojnie. Pecherzyk jest , ciałko żółte też, ale tętno... fhr 94... Chce mi się krzyczeć, normalnie wyć do księżyca. Powiedział, że niby w normach się mieści bo są od 90 uderzeń.. . Zerknelam do neta to raczej ponad 100 to min... Idę powtórzyć w poniedziałek.. . Bo to ostatni mozliwy termin przed moim wyjazdem (mieszkam w UK, przyjechałam do PL na tydzien). Mówił że na tej podstawie nie prognozuje się o dalszych losach ciąży, bo to bardzo wcześnie. Na podstawie crio wyliczył mi 6t1dz, wielkość zarodka na 5t6d... Boshe ja nie przeżyję tego drugi raz jeśli coś się stanie... Jestem roztrzesiona...

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, miałam dziś wizytę, powiedzmy pęcherzykowo/serduszkowa. Pierwszy raz u tego lekarza, młody, ma dobre opinie więc poszłam spróbować bo szukam kogoś do prowadzenia ciąży... znowu nie będę spać spokojnie. Pecherzyk jest , ciałko żółte też, ale tętno... fhr 94... Chce mi się krzyczeć, normalnie wyć do księżyca. Powiedział, że niby w normach się mieści bo są od 90 uderzeń.. . Zerknelam do neta to raczej ponad 100 to min... Idę powtórzyć w poniedziałek.. . Bo to ostatni mozliwy termin przed moim wyjazdem (mieszkam w UK, przyjechałam do PL na tydzien). Mówił że na tej podstawie nie prognozuje się o dalszych losach ciąży, bo to bardzo wcześnie. Na podstawie crio wyliczył mi 6t1dz, wielkość zarodka na 5t6d... Boshe ja nie przeżyję tego drugi raz jeśli coś się stanie... Jestem roztrzesiona...

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Mi lekarz z invimedu na pierwszej wizycie serduszkowej nie powiedział jaka jest akcja serca tylko powiedział, że w normie. Na wizycie u lekarza prowadzącego ciaze dowiedziałam się, że czestosc akcji serca w tak wczesnej ciazy z czasem wzrasta. Do dzisiaj nie wiem jaka była ta pierwsza. Być może taka jak u Ciebie. Tydzień później była już 150/min. Powodzenia :)
 
Czy któraś z ciężarówek lub mamuś miała w ciazy problem z miękka szyjka macicy? Moja jest jak flak (aplikuje luteine dopochwowo) w 15 tygodniu. Kilka dni temu byłam na wizycie. Lekarz powiedział, że jest miekka przy ujsciu, długa i zamknieta ale nie wspomniał co dalej może dziać się z tą szyjka. Byłam taka przejęta, że nie dopytam. Będę wdzięczna za jakie informacje :)
 
Dziewczyny, miałam dziś wizytę, powiedzmy pęcherzykowo/serduszkowa. Pierwszy raz u tego lekarza, młody, ma dobre opinie więc poszłam spróbować bo szukam kogoś do prowadzenia ciąży... znowu nie będę spać spokojnie. Pecherzyk jest , ciałko żółte też, ale tętno... fhr 94... Chce mi się krzyczeć, normalnie wyć do księżyca. Powiedział, że niby w normach się mieści bo są od 90 uderzeń.. . Zerknelam do neta to raczej ponad 100 to min... Idę powtórzyć w poniedziałek.. . Bo to ostatni mozliwy termin przed moim wyjazdem (mieszkam w UK, przyjechałam do PL na tydzien). Mówił że na tej podstawie nie prognozuje się o dalszych losach ciąży, bo to bardzo wcześnie. Na podstawie crio wyliczył mi 6t1dz, wielkość zarodka na 5t6d... Boshe ja nie przeżyję tego drugi raz jeśli coś się stanie... Jestem roztrzesiona...

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

U mnie tez lekarz na tej wizycie nie powiedzial jakie tentno, tylko ze w normie. To za wczesnie zeby wyrokowac. Nie czytaj internetu. Wiem, ze duzo przeszlas, ale musisz uwierzyc, ze sie uda i sie tej mysli trzymac. Potrzeba Wam spokoju wiec postaraj sie nie denerwowac.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
*** MAMUSIOWY KALENDARZ***

***WITAMY NA ŚWIECIE***
07.03.2107 Ma_rta: córeczka Ola
14.03.2017 Peugeotka36: córeczka Nicole
20.03.2017 Łucja & Łukasz - skarby Lile
27.03.2017 nieagatka - córeczka Liliana
30.03.2017 husann - synek Kubuś


KWIECIEŃ
13: Butterfly1331 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
14: Rustynka-wizyta u gin prowadzącego ciążę
25: Jogo - badania połówkowe
27: cytrynkaxxxx84 - wizyta 3D

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisać !!!

Kiedy pojawią się nasze bąbelki <3

28.03.2017 - natula: Natalia
18.04.2017 - Atena33: Wiktor
08.05.2017 - Butterfly1331: Staś cc
14.05.2017 - Katharina203: Maja
22.05.2017 - cytrynkaxxxx84: chłopiec
24.05.2015 - mona993: dziewczynka
19.06.2017 - ema51: chłopiec
07.07.2017 - BeataWarszawa: Kaja
17.07.2017 - Rustynka: Franio
19.07.2017 - mokate66 : Pawełek
20.07.2017 - Truskawka 89: dziewczynka
30.07.2017 - Jaskolcia: Zosia
08.09.2017 - Jogo: ???
22.08.2017 - ambicja1987: ???
 
Dziewczyny, miałam dziś wizytę, powiedzmy pęcherzykowo/serduszkowa. Pierwszy raz u tego lekarza, młody, ma dobre opinie więc poszłam spróbować bo szukam kogoś do prowadzenia ciąży... znowu nie będę spać spokojnie. Pecherzyk jest , ciałko żółte też, ale tętno... fhr 94... Chce mi się krzyczeć, normalnie wyć do księżyca. Powiedział, że niby w normach się mieści bo są od 90 uderzeń.. . Zerknelam do neta to raczej ponad 100 to min... Idę powtórzyć w poniedziałek.. . Bo to ostatni mozliwy termin przed moim wyjazdem (mieszkam w UK, przyjechałam do PL na tydzien). Mówił że na tej podstawie nie prognozuje się o dalszych losach ciąży, bo to bardzo wcześnie. Na podstawie crio wyliczył mi 6t1dz, wielkość zarodka na 5t6d... Boshe ja nie przeżyję tego drugi raz jeśli coś się stanie... Jestem roztrzesiona...

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez myśle ze to bardzo wcześnie i wszystko jest w normie . Na 5t6dni ja poraz pierwszy widziałam bijące serduszko w obu ciążach i ono tez dopiero sie rozkręcało i dopiero na późniejszych wizytach było jak trzeba. Wiec sie nie stresuj. Ja tez mieszkam w uk i tez początek ciazy prowadziłam w pl bo tu u nas nawet nikt by sie nie zainteresował mną. Teraz jestem w uk ale po polowkowym jadę na 2mc do Polski:) trzymam kciuki wszystko będzie dobrze.
 
@Atena33 powodzenia.
Ja Dziś byłam u lekarza z okresem czyli na dniach zaczynam przygotowanie do transferu .
Wracam po mojego śnieżka wybrałam tym razem 1 blastke zostaną ( 2 szt 3 dniowe)

Może na Święta ktoś się wykluje i się zaczepi u mamusi.
To jest jak naług nie potrafię przestać nie chce czekać chce już chce teraz ......
Miała to być ostatnia stymulacjia a w głowie już się rodzi pomysł że jak te 3 zarodki nie dadzą radę to zrobię następną ....
Mam już coś z głową :szok:
Niech to wkoncu się uda bo pójdę w kaftan......:eek:
Tez tak miałam. Wracaj po sniezynke i oby tym razem została z mamą: *
 
reklama
Ja tez myśle ze to bardzo wcześnie i wszystko jest w normie . Na 5t6dni ja poraz pierwszy widziałam bijące serduszko w obu ciążach i ono tez dopiero sie rozkręcało i dopiero na późniejszych wizytach było jak trzeba. Wiec sie nie stresuj. Ja tez mieszkam w uk i tez początek ciazy prowadziłam w pl bo tu u nas nawet nikt by sie nie zainteresował mną. Teraz jestem w uk ale po polowkowym jadę na 2mc do Polski:) trzymam kciuki wszystko będzie dobrze.
Dziekuje za dobre slowo. Jutro jadę jeszcze do lekarza z kliniki od Ivf ciekawe co on mi powie. Ja tez latam co chwilę ostatnio. A Ty przechodziłas procedurę w Pl czy Uk? Widziałam, że mieszkasz w Londynie. Masz może jakiegoś dobrego prywatnego gina tutaj? Ja znam fajnego nawet , ale przyjmuje na Croydon, a to ode mnie dwie godziny drogi. I mają tam taki malutki sprzecik do USG.. .

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry