reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Ja wlasnie dzisiaj zamowilam chuste i mam wielka nadzieje ze bedzie chcial w niej siedziec. Kupilam Hug-a-bub organic cos tam cos tam, jedyna jaka spelnia tutejsze standardy bezpieczenstwa. U mnie ochraniaczy do lozeczka nie mozna kupic bo sa niebiezpieczne ;).
 
Ostatnia edycja:
Ja wlasnie dzisiaj zamowilam chuste i mam wielka nadzieje ze bedzie chcial w niej siedziec. Kupilam Hug-a-bub organic cos tam cos tam, jedyna jaka spelnia tutejsze standardy bezpieczenstwa. U mnie ochraniaczy do lozeczka nie mozna kupic bo sa niebiezpieczne ;).
Tutaj to samo. Kupisz ale kazdy mowi ze niebezpieczne bo ogranicza dostep powietrza yyy.. nie rozumiem tego bo w koszu tez sa "ściany" a jest wielce rekomendowany. Jak sie zapytalam czego tak jest to mi polozna mowi ze ona tez ma do wielu rzeczy inne zdanie ale musza rekomendowac zdjecie ich -dla niemowlakow i tyle.
Tak czy siak ja mam te ochraniacze jak malec podrosnie to laduje w lozeczku razem z nimi.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi został jeden kilogram do zrzucenia ale za to mam brzuch jak w 7 miesiącu i taki flak. Właśnie zamierzam kupić chustę do noszenia ale nie wiem jaka. Okazalo sie ze moj maly nie toleruje laktozy i dlatego przy karmieniu płacze, pręży się i nie może spać bo po moim mleku brzuszek go boli.
 
Ja dostałam chustę od koleżanki, ale bawełniana i mam problem żeby ja ogarnąć :/
Ochraniacze na łóżeczko mam, ale schowane póki co. Użyje jak mała zacznie sie kręcić.

Iskierka i co teraz?
 
Iskierka skąd ta diagnoza? Nietolerancja laktozy przez niemowlaki jest bardzo rzadka. Ale prosty sposób żeby sprawdzić czy to to - podajesz laktazę przy każdym karmieniu jak przejdzie to faktycznie nietolerancja, jak nie to po prostu niedojrzały układ pokarmowy i do 3 ms będą się takie brzuszkowe problemy zdarzać.
 
Na razie kazała mi dawać kropelki na brzuszek a co dalej to nie wiem. Nic więcej nie powiedziała. Po butli go nie boli . A mam odstawić mm bo za dużo przybiera na wadze wiec moje mu powinno starczyc juz.
 
reklama
pieluchujecie swoje dzieci profilaktycznie?
mi dzis ortopeda kazal jedna pieluche jej awaryjnie wkladac..

i stopki krzywe mamy cwiczyc i kontrola za 3 tygodnie..
 
Do góry