reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

A tak z ciekawości, dziewczyny poniżej 35 rż, dostałyście skierowanie na usg genetyczne czy odpłatnie wykonujecie?
Mój ginekolog powiedział wprost, że nie ma sprzętu ani umiejętności i podał mi miejsca w których je mogę wykonać. To badanie jest bezpłatne dla kobiet od 35 rż a dla młodszych jeśli są wskazania to ze skierowaniem. U mnie w sumie nie ma wskazań więc nie jestem zaskoczona, że nie dostałam;) ale prawie wszystkie piszecie, że planujecie je wykonać i zastanawiam się czy którejś lekarz wykazał się takim miłym gestem;)
Zapisałam się już na 8.05, mam nadzieję że poznam płeć [emoji4]

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ja dostałam skierowanie, ale to w ramach lux medu. Tam niestety sprzętu dobrego nie ma aura u tego lekarza, więc zrobię jeszcze prywatnie u innego lekarza.
 
reklama
A tak z ciekawości, dziewczyny poniżej 35 rż, dostałyście skierowanie na usg genetyczne czy odpłatnie wykonujecie?
Mój ginekolog powiedział wprost, że nie ma sprzętu ani umiejętności i podał mi miejsca w których je mogę wykonać. To badanie jest bezpłatne dla kobiet od 35 rż a dla młodszych jeśli są wskazania to ze skierowaniem. U mnie w sumie nie ma wskazań więc nie jestem zaskoczona, że nie dostałam;) ale prawie wszystkie piszecie, że planujecie je wykonać i zastanawiam się czy którejś lekarz wykazał się takim miłym gestem;)
Zapisałam się już na 8.05, mam nadzieję że poznam płeć [emoji4]

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja właśnie podpytam w czwartek czy ta moja lekarka wykonuje bo mi się wydaje, ze może być ciężko Na tym jej sprzęcie

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Nieee chirurg ma zobaczyc co sie dzieje w tym lewym boku bo sami niewiedza czy to nerki czy trzustka...

Wiecie co jest straszne ze mam na sali dwie kobietki ktore stracily dzieciaczki to jest tak przykre i okropne ale patrzac z boku widze ze dla ludzi ktorzy tu pracuja to chleb powszedni
No niestety dla lekarzy poronienia to rutyna :/ a jak się czujesz ogólnie?

Ale Wam zazdroszczę tych prenatalnych i poznania płci. Ja też chcę. ❤
Jutro na wizycie zapytam o te prenatalne, ponoć w Niemczech robią za darmo.
Coraz bardziej zaczynam się stresowac.
 
Moje dzisiejsze badanie to naprawde rozczarowanie.. Doktor beznadziejny do kwadratu... Nic sam mi nie powiedzial, jak zapytalam o cokolwiek to odpowiadal jakbym byla jakims durniem.. A na pytanie o plec... Popatrzyl na mnie z politowaniem i odpowiedzial ze powinnam wiedziec ze dopiero w 16 tygodniu cechy plciowe sa mozliwe do rozpoznania... Kanal i tyle..
Cale szczescie ze Maluch tak slicznie fikal :) to zrekompensowalo niemilego doktora.
 
reklama
Moje dzisiejsze badanie to naprawde rozczarowanie.. Doktor beznadziejny do kwadratu... Nic sam mi nie powiedzial, jak zapytalam o cokolwiek to odpowiadal jakbym byla jakims durniem.. A na pytanie o plec... Popatrzyl na mnie z politowaniem i odpowiedzial ze powinnam wiedziec ze dopiero w 16 tygodniu cechy plciowe sa mozliwe do rozpoznania... Kanal i tyle..
Cale szczescie ze Maluch tak slicznie fikal :) to zrekompensowalo niemilego doktora.

MarMo a to było zwykle usg czy genetyczne?
Kawał dziada:/


3jgx43r8xrunsobg.png
 
Do góry