reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Tez sie zastanawiam od kiedy dziecko ma czkawke ;) pamietam jak bylam pod pieta pod ktg I mala dostala czkawki, ktg oszalalo I jeszcze glisno byl nastawiony I niezly halaS byl :)
 
reklama
A jest możliwość jeszcze dołączyć ? :)
Pewnie czemu nie :)

3jgx3e3kabw7uupr.png
 
Ja karmiłam długo, pierwszego syna 13 miesięcy, drugiego 2 lata, trzeciego 2,5 roku, ale nie dlatego ze to lubiłam tylko że byli do karmienia przywiązani ;) Teraz zamietrzam po miesiacu, gdy juz dobrze nauczy się ssać, sporadycznie zaczać podawać butelkę, by czasem móc odsapnąć ;) i tez kupię smiczek by móc się ratować w roznych sytuacjach. Choc z tym zawsze był u nas problem.. bo dziecko nauczone do piersi nagle dostaje jakąś gumę do zucia to wiadomo-bunt i wypluwanie .. ;)

oar89n7312bz9t17.png
 
Mycha moja Lenka miała bardzo często czkawką ale to chyba na dużo późniejszym etapie ciąży z tego co pamiętam

Lena_89 można jeszcze dołączyc do grupy na fb? W ten sposób dużo łatwiej o zdjęcia brzuszka czy usg bo ja korzystam tylko z telefonu
 
hej dziewczynki!
ale zazdroszczę tym, które sa juz na zwolnieniu, ja dzisiaj 10 h w robocie, bo miałam zebranie i padam......Poza tym teraz mega wkurzają mnie osoby, które chodzą chore. Normalnie dziąła to na mnie jak płachta na byka, a jestem już po jednym przeziebieniu i boję się kolejnych....A ludzie chodza chorzy kaszlą i mają w d.... czy kogoś zarażą czy nie....

A co do piersi.... dziewczyny u mnie jakas masakra.... poprzednio tak nie rosły..... jak zdejmuję stanik to po prostu cierpię, tak mnie boli..... są ogromne, wyglądają jak silikonowe bomby. Mój facet dostaje fioła, a ja nie pozwalam się dotknąć bo wyję przy najmniejszym dotknięciu.
Tez strasznie nie lubie szczegolnie jak w sklepie ktos stoi za mna w kolejce i nie zaslaniajac buzi kaszle prosto na mnie ;/
 
Witajcie dziewczyny :) od 3 dni mam takie uczucie że z konkretnej strony jakby rozpręża mi brzuch i gdy dotkne tego miejsca to brzuch jest twardy a troszkę dalej od tego miejsca jest mieciutki. Czy to jest skurcz jakiś czy dzidzia tak jest wyczuwalna i się wypina?? :) mialyscie bądź macie tak?
 
Jeszcze taka informacja odnośnie wiadomości, które do mnie wysłałyście :)

Wszystkie odczytam jutro i zrobię listę osób, które do mnie napisały. Listę dam Wam do zaakceptowania :)

Forum zamknięte ruszy od 1 czerwca :)
A to forum będzie tu czy na fb ? Bo troszkę się zgubiłem ;)

3jgx3e3k9n678rt6.png
 
reklama
Do góry