reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Ale ciężko nadrobić :) mimo że chociaż przeczytać ale staram się co jakiś czas w ciągu dnia :)

Marika gratulacje córeczki. Pola bardzo ładnie :) będzie rosła dużą i zdrowa :)

Współczuję takiej szefowej. Jak można być takim znieczulonym..i to jeszcze kobieta. Która powinna rozumieć ze stan ciąży jest najważniejszy dla kobiety. Nie przejmuj się i myśl wyłącznie o sobie i maleństwie :)

Ja słyszę od osób z otoczenia ze karmienie jest cudowne. Zobaczymy jak będzie u mnie ale na razie nastawiam się na karmienie piersia. Jak długo to się okaże :)

Slyszalam tez opinie aby lepiej kupić ręczny niż elektryczny laktator i chyba tak zrobię. Stawiam na LOVI :)

Mbie piersi się wypełniły ale jeszcze nie kupowałam nowej bielizny. Na razie te co mam biustonosze dają radę :) choc to pewnie kwestia juz czasu. Na razie rozmiar 70C. A w domu gdzie najczęściej jestem najlepiej mi w sportowym.

Dziewczyny może coś podpowiecie lub czy też tak macie...kolejny trochę osobisty temat :D
A mianowicie depilacja nóg i bikini. Nie wyobrażam sobie, tym bardziej teraz latem z tego rezygnować. Do depilatora nie mam cierpliwości i stawiam na zwykłe maszynki.
Schylac się nie daje rady bo boli juz brzuszek wiec w wannie na leżąco z nogą do góra, ale po takich "akrobacjach" tez mnie trochę brzuch boli po kąpieli. Teraz nie jest on jeszcze taki duży, ale co będzie jak urośnie.... moze juz doswiadczone Mamy mają jakieś sprawdzone sposoby ? :)



3jgx43r8ceekwbv1.png
 
Myszka to jeszcze nic, wez sprobuj ogolic wlochy miedzy nogami przed porodem [emoji14] to dopiero wyzwanie haha
Trzeba sie nagimnastykowac, slyszalam tez ze mezowie pomagaja, ale ja bym.swojemu raczej sie bala dac golic :)
 
No właśnie im większy brzuszek tym bardziej się tego obawiam :D a całe lato przed nami :) i nie wyobrażam sobie się nie golić :D

Zawsze mówiłam sobie ze przed ciążą zainwestuje w laserowa depilację,ale zawsze coś i nawet się trochę bałam i to odkładalam. A teraz bardzo żałuję [emoji14]

3jgx43r8ceekwbv1.png
 
Uff doczytałam do końca - trochę mi zajęło.
I teraz co pamiętam:
Marika gratuluję dziewczynki. Musi być dobrze. Dziewczyny silne są :)

iśka90 ale brzuch może wydawac Ci się mniejszy - raz, że rano czesto tak jest dwa wieczorem często poajwiają się wzdęcia przez to robi się większy - może poobserwuj czy coś jest na rzeczy :) Nie chcę pisać już o takich rzeczach jak poranna toaleta, że też ma wpyw :)

Biust to mam już dwa rozmiary większy z B na D zobaczymy jak będzie dalej. Ja chcałabym bardzo karmić piersią ale nie jakieś zawrtone dla mnie ilości czasu (dwa lata) - na razie plan jest 6 msc ale może uda się rok zobczymy. Nastawiam się optymistycznie barzdo podobno to pomaga :)

W czwartek mam połówkowe, więc nie wiem czy będę pierwsza czy już ktoś miał przede mną.
Czekam cierpliwie i liczę na same dobre wieści.

Co do grupy zamkniętej chętnie dołączę ale to Wasza decyzja - mało się udzielam, bo jestem w permanetnym niedoczasie praca i nasze podróże wypełniają mi mnóstwo czasu, więc zaglądam jak tylko znajduję chwilę - wieć jeśli mnie przyjmiecie będzie m bardzo miło. Dużo od Was czepię wiedzy i bardzo lubię to miejsce :)
 
Dziewczyny nie jestem w stanie nadrobic co pisalyscie ! Przez 2 dni chyba z 40 stron napisalyscie [emoji13]
Wroce z urlopu to bede znow na biezaco [emoji1]
Co do golenia- tez juz o tym myslalam [emoji15] w tej chwili robi sie juz dosc problematycznie a glupio chyba bedzie co 3 dni prosic faceta o golenie ?? Nie mam zadnego pomyslu, moze wosk, zawsze starcza na 3 tyg

Tez bym chciala dolaczyc do zablokowanego forum jezeli jest taka mozliwosc [emoji4]

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc ja juz wstalam w nocy bylo mi bardzo goraco teraz zjem sniadanie ogarne sie i pojde na ogrodek bo piekna pogoda w czwartek mam wizyte kontrolna okaze sie czy z nerkami lepiej mam nadzieje ze tak tez chcialabym wiedziec czy chlopczyk czy dziewczynka moze sie teraz dowiem :)
 
Dzien dobry, ja juz nie spie. Chyba wreszcie spadnie deszcz, co bedzie blogoslawienstwem dla mojego ogrodka. Dziewczyny jakie macie plany na dzien dziecka dla swoich pociech?

Napisane na 5080X w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Myszka90 co do depilacji ja podkladam lusterko ale nie jest to za latwe;-) a nogi na wyczucie;-)
Temat karmienia mrozi mi krew w zylach strasznie sie tego boje... Corki nie udalo mi sie karmic przechodzilam przez kapturki laktatory az mala trafila do szpitala i pokarm sie stracil... Mam nadzieje ze teraz sobie poradze a jak nie to mam przyklad ze dziecko karmione ,, sztucznym" pokarmem wyrasta na zdrowe dziecko;-)

Trzymajcie kciuki za dzisiejsza wizyte... Boje sie sama noewiem czego;-)
@Borysiatko moje dziecko ma codziennie dzoen dziecka;-) chce kupic hulajnoge bo z tej dziecinnej wyrosla... Chociaz zaatanawiam sie nad klockami lego friends ale to pewnie za mieaiac na urodziny kupie;-)
 
reklama
Cześć

Jade do szpitala. Miałam krwawienie.

Na detektorze tętno jest.

Odezwę się pozniej


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry