reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Hej Laski..
Co do trampoliny... zauważyłam ze dzieciom to sie chyba nigdy nie nudzi moja na 9 lat a nadal ochoczo skacze. Przy dwójce na pewno kupimy.

Wozeczki to ogólnie ciezki wybor a najgorsze ze moj m.to na wszystkim oszczędza bo splacamy kredyt na dom... wiec musze w cenie 800zl kupic uzywany 3 w 1... jest ich sporo na olx wiec dam radę.
Co to ruchów to na poczatku juz kolo 16 tyg.czulam mocno i czesto... teraz raczej lekkie i rzadziej ... mam lozysko na przedniej ścianie i chyba sie podniosło wiec mniej czuje... ale detektor wychwyci wszystko wiec jestem spokojna.

Za 2 tygodni wesele brata i jestem bardzo szczęśliwa bo mam co ubrać a to dwa dni i obchodzę w starych szpilkach bo szefc mnie poratowal i wszystko da się zreperowac ... dobrze ufff

Polecam super cienkie zakiety z Orsay za 79.90... sa w różnych kolorach i nie zapinane... za tyłek... super na brzuszek... mam juz dwa

Dzisiaj mam od meza przykaz odpoczywac... umowilam sie z koleżanką na kawe i zamierzam go słuchać bo wczoraj pachwiny ... masakra...

A dziewczyny mam śmieszne pytanie... Czy na kozioł u gina wchodzicie w butach czy boso... ja zawsze boso ale kolezanka nawet w kozakach...hmmm
 
reklama
Ja idę w poniedziałek na usg i pewnie dowiem się O płeć dziecka,pozdrawiam Was serdecznie[emoji6][emoji6][emoji6][emoji6]

Napisane na HUAWEI VNS-L31 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zależy od tego w których butach przychodzę. Jeżeli mam skarpetki to wchodzę w skarpetkach, ostatnio byłam w sandałach i weszłam w butach. Położna nam kazała boso po gabinecie nie biegać bo podłogi w ciągu dnia nie dezynfekuje.

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja na boso, czyli w skarpetkach. Jakoś wydaje mi się niegrzeczne w butach. W niektórych gabinetach mają specjalne, jednorazowe kapcie.
Co do usg to dopiero 28 ale na sama myśl mam stres!
Jestem w 19 tygodniu a ruchy czuje już codziennie jakoś od tygodnia. Wcześniej były sporadycznie.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry Wam. My już całą familą w domku. Jednak 5 dni z teściową pod jednym dachem to ŚWIAT I LUDZIE :szok:
Oczywiście zgodnie z planem ubranka przejrzałam, ale jeszcze nie przywiozłam, położyłam na widoku i myślę, że wrzesień będzie odpowiednim miesiącem na przygotowania :)
Jeszcze tylko wózek mi został do zdjęcia ze strychu, ale jeszcze za wcześnie,tak myślę :-D

Mam pytanie do dziewczyn, które mają już dzieciaczki, jak Wasze tesciowe podchodzą do opieki nad nimi? Bo szczerze,ja dopiero teraz we wlasnym domu odpoczne:eek: u teściów jest dom i zawsze teściowa jest czymś zajęta. ..a to obiad, a to ogródek, a to rodzina przyjedzie albo musi odpocząć,teść tez się nie pali do opieki. ...I tak naprawdę to ja cały czas zajmowałam się synem...:sorry2:
U mojej mamy jest inaczej, jak przyjedziemy to zajmuje się w 100 % wnukiem...hmmmm...może za dużo wymagam:dry:

Dzisiaj normalnie zjadłam kebaba i uwaga NA OSTRO:zawstydzona/y: był pyszny :tak: mam nadzieje ze możemy jeść takie dania :confused:
 
Kasia ja bym była mega zadowolona gdyby mój gin takie miał i jeszcze takie fartuszki jak w filmach. Czułabym się bardziej komfortowo.
Monia moja córka ma 5 lat i moi teściowie opiekowali się nią sami 3 razy. Owszem jak przejeżdżamy to się z nią pobawią ale pod opieką im jej nie zostawiam. Już pomijam fakt że muszę przywieźć dziecku obiad jak tam jedziemy bo dla niej nigdy ciepłego jedzenia nie ma. Za pierwszym razem teściowa miała być z nią pod blokiem, wracamy ani jej ani dziecka. Polazła gdzieś na działkę do koleżanki, ani telefonu ani nic. Efekt: młoda się zesikała bo babcia była zbyt zajęta lansowaniem się żeby jej słuchać, skończyło się chorobą ale ok raz każdemu mogło się zdażyć. Drugi raz wzięli ją na cały dzień: dziecko przez cały dzień dostało do jedzenia 4 parówki i miskę płatków z mlekiem (bo mieli robić grilla ale się rozmyślili to już obiadu nie robili), wróciła brudna, z potwornie pełnym pęcherzem i tak napchana słodyczami, że wymiotowała pół nocy. Sytuacja ostatnia: mieli iść na plac zabaw, my mieliśmy dołączyć. Oczywiście na placu zabaw ich nie było, żadne nie miało komórki, przez kilka godzin nie mieliśmy pojęcia gdzie są. Gdy zwróciliśmy im uwagę usłyszeliśmy od teścia "nie będą mi gówniarze dyktować warunków". Od tamtej pory unikam ich jak ognia.

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moi teściowie są po rozwodzie więc nie dajemy do nich dzieci. Obecnie od kilku dni moi dwaj starsi synowie są u moich rodziców i siostry więc mają się tam jak w niebie :-D a ja z moim najmłodszym w domu czuję się jakbym była na wczasach, dosłownie nagle tak mało pracy :-D
Tęsknię za moimi synusiami :) Jutro po nich jedziemy.

oar89n7312bz9t17.png
 
Tak słucham koleżanek w pracy i one z rodzicami i tesciami zostawiają swoje pociechy. Mało tego oni sami wychodzą z inicjatywą żeby młodzi gdzieś poszli z oni się zajmą dziećmi czy dzieckiem. Druga sprawa to właśnie w jaki sposób się nimi zajmą :dry:
Mój syn ma 4 lata i zostawiłam go też 3 razy na noc pod opieką mojej mamy z tesciami jeszcze nie został ani razu...
A dzisiaj pierwszy raz zrobił "dwójkę " od 4 dni :eek: bo nikt nie widzi nic złego w słodyczami dawnych kilka razy w ciągu dnia:wściekła/y:
 
reklama
A moja teściowa tak samo. Do jedzenia nic nie zrobi, chyba że spaghetti ze słoika. Najlepiej słodycze wystawić i spokój. Wogole się nie zai nie tylko biegaj dzieciaku i rób co Ci się podoba.
Sophe o właśnie jeszcze takie sukieneczki i nie trzeba świecić gołym tynkiem [emoji6] to byłoby coś [emoji4]
Raz pamiętam byłam bez skarpet w samych butach i miałam straszny problem co zrobić [emoji6] ostatecznie myłam stopy i szłam bez butów i modlilam się żeby stopy nie smierdzialy [emoji6] takie to kobiece rozterki [emoji6] chociaż fakt na boso to pewnie niezdrowo bo nigdy nic nie wiadomo.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry