reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

Zdjęcia Styczniowych dzieciaczków :):):)

reklama
jak klikam prawym to nie ma edytuj .... ale na pasku jest, choć nie ma słowa ramki (także po angielsku) czy to możliwe, ze mam jakąs inna wersję ?
 
reklama
jak klikam prawym to nie ma edytuj .... ale na pasku jest, choć nie ma słowa ramki (także po angielsku) czy to możliwe, ze mam jakąs inna wersję ?
Mariolka, nie wiem, zapytam małża wieczorem to Ci napiszę. Ja mam polską wersję. A co Ci się pokazuje jak klikasz prawym? Ale klikasz na otwarte zdjęcie, nie na miniaturkę?
 
Do góry