reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2017 - nowe mamy

reklama
To jest wątek dla nowych mam - wiec zapraszam NOWE MAMY do udzielania się tutaj .
Jest WAS sporo , bo duzo dostaje wiadomości do dołączenia do wątku zamkniętego.
Niestety do ZAMKNIĘTEGO wątku nowych mam już nie przyjmujemy .

Proszę o zrozumienie i trzymam kciuki za rozkrecenie tego wątku [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 28t4d [emoji594]
 
Super, tylko widzę ze nowy wątek jest trochę opuszczony. Szkoda ze zostałyśmy wykluczone z udziału w starym wątku. Skoro tutaj prawie nic się nie dzieje nie wydaje mi sie żeby było nas na tyle aby wątek się rozwinął.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale z tamego wątku wszystkie dziewczyny są na zamkniętym... Więc nikt i tak by nie pisał , a tu jest założony dla nowych mam , trzeba tylko pisać a dziewczyny zapewne dołącza bo ja mam dziennie po 2 wiadomości od nowych osob.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 28t4d [emoji594]
 
Ale z tamego wątku wszystkie dziewczyny są na zamkniętym... Więc nikt i tak by nie pisał , a tu jest założony dla nowych mam , trzeba tylko pisać a dziewczyny zapewne dołącza bo ja mam dziennie po 2 wiadomości od nowych osob.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 28t4d [emoji594]

Hej BUM,

Ja wczesniej bylam w starej grupie mam pazdziernikowych. Po prostu przeoczylam moment zamkniecia grupy i zalozenia nowej. Czy tez sie nie kwalifikuje do dodania mnie do nowej grupy mam pazdziernikowych?
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie :)
kiedyś byłam tutaj na forum, ale zaszły pewne problemy związane z ciąża i jakoś nie miałam czasu i nawet chęci tutaj przesiadywać, jestem 28 tygodniu i dalej mam ciąże zagrożona jestem ciagle na Luteinie, i na magnezie, ponieważ skraca mi się szyja. Czy któraś z Was tez tak miała? Mam jeszcze inne dolegliwości jak bol pachwin bądź sporadyczne rwanie w środku. Jestem osoba szczupła i może dlatego takie bóle mam. Czy któraś tez tak przechodziła ciąże? Nie chce tez panikować bo może to są normalne objawy, jest to moja pierwsza ciąża dlatego chciałabym widzieć na czym stoję, dzisiaj idę do lekarza mam nadzieje, ze nie znajdę się w szpitalu :( Pozdrawiam :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam wszystkie przyszłe mamusie :)
kiedyś byłam tutaj na forum, ale zaszły pewne problemy związane z ciąża i jakoś nie miałam czasu i nawet chęci tutaj przesiadywać, jestem 28 tygodniu i dalej mam ciąże zagrożona jestem ciagle na Luteinie, i na magnezie, ponieważ skraca mi się szyja. Czy któraś z Was tez tak miała? Mam jeszcze inne dolegliwości jak bol pachwin bądź sporadyczne rwanie w środku. Jestem osoba szczupła i może dlatego takie bóle mam. Czy któraś tez tak przechodziła ciąże? Nie chce tez panikować bo może to są normalne objawy, jest to moja pierwsza ciąża dlatego chciałabym widzieć na czym stoję, dzisiaj idę do lekarza mam nadzieje, ze nie znajdę się w szpitalu :( Pozdrawiam :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja ma twardy brzuch i szarpanie od czasu do czasu i tez sie boje, ze powodem moze byc skracanie sie szyjki macicy. Jutro ide do lekarza i zobaczymy co powie. Ale wydaje mi sie, ze krotkotrwale szapranie i bole pachwinowe jesli nie sa coraz mocniejsze sa norma i sa oznaka rozciagania sie macicy.
 
Do góry