reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

A ja nie wiem jak poradzę sobie z chłopcem. U nas w rodzinie przewaga dziewczyn.

Zresztą ta ciąża jest inna . Gorzej ją przechodzę. I mam czarne myśli. Żebym choć poczuła ruchy. Raz mi się wydawało ale to raczej wydawało. Nie wiem jak dożyje do poniedziałku.
 
reklama
My w tej kwestii to zakazane mielismy trzy tygodnie. A teraz to loooo. Maz sie nakreca ja tez i jak tu do pracy chodzic haha

Hahaha


16ud3e3kpztre1wh.png
 
A ja nie wiem jak poradzę sobie z chłopcem. U nas w rodzinie przewaga dziewczyn.

Zresztą ta ciąża jest inna . Gorzej ją przechodzę. I mam czarne myśli. Żebym choć poczuła ruchy. Raz mi się wydawało ale to raczej wydawało. Nie wiem jak dożyje do poniedziałku.

Moja tez ta jest inna...liczę jednak na to, ze zaraz mi minie złe samopoczucie i będę mogła cieszyć się w pełni...


16ud3e3kpztre1wh.png
 
To widzę ze dziewczyny libido macie :D to tylko sie cieszyć.
Moje jeszcze nie wróciło do normy, a juz zaczęłam 2 trymestr. Chyba jeszcze troche muszę poczekać.
 
Uffff no to kiepsko tak raz czy dwa razy w tygodniu sie widziec... Dla mbie to bylby problem bo ja caly czas moge sie teraz przytulac. W tej ciazy to taki pieszczoch sie zrobilam ze masakra. Ale moj teraz nie narzeka. Robil to wczesniej mowiac ze normalbe kobiety lubia sie przytulac a u mnie to rozbie z tym bywalo. Teraz jestem pieszczochem z ogromnym libido haha ale Sylla jesli dobrze zrozumialam to niedlugo zamieszkacie razem wiec.... Libido podskoczy jeszcze bardziej haha
 
reklama
Do góry