reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Jestem po wizycie. Z Małą anatomicznie wszystko ok, waży 369g. Moje przepływy się coś lekarzowi nie podobały i muszę mieć kontrolę za dwa tygodnie. Chodzi o wagę dziecka , teraz jest prawidłowa, ale trzeba skontrolować czy będzie prawidłowo przyrastać. Jakaś plamę na sercu widzi ale mówił ze to nie jest żadna wada. Szyjka ok 3,5cm. Tętno 150. Trochę mnie zmartwily te przepływy, chodzi chyba o hipotrofię płodu z tego co czytałam w necie. Nawet nie wiem co mogę zrobić żeby bylo lepiej...teraz niby waga ok ale będę myśleć dwa tygodnie...miała któraś z Was z tym styczność?




10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Jestem po wizycie. Z Małą anatomicznie wszystko ok, waży 369g. Moje przepływy się coś lekarzowi nie podobały i muszę mieć kontrolę za dwa tygodnie. Chodzi o wagę dziecka , teraz jest prawidłowa, ale trzeba skontrolować czy będzie prawidłowo przyrastać. Jakaś plamę na sercu widzi ale mówił ze to nie jest żadna wada. Szyjka ok 3,5cm. Tętno 150. Trochę mnie zmartwily te przepływy, chodzi chyba o hipotrofię płodu z tego co czytałam w necie. Nawet nie wiem co mogę zrobić żeby bylo lepiej...teraz niby waga ok ale będę myśleć dwa tygodnie...miała któraś z Was z tym styczność?




10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Bedzie dobrze nic sie nie martw na zapas!
 
Ja też miałam 12t4d.

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Dziewczyny, a te prenatalne dało się zrobić w klinikach gdzie robiłyście in vitro czy już chodziłyście do innych ginekologów? W ogóle ktoś jest cały czas pod okiem tego samego lekarza, który robił in vitro?
 
reklama
Dziewczyny, a te prenatalne dało się zrobić w klinikach gdzie robiłyście in vitro czy już chodziłyście do innych ginekologów? W ogóle ktoś jest cały czas pod okiem tego samego lekarza, który robił in vitro?
Ja jestem pod okiem mojej dr od ivf. Zgodziła się prowadzić ciążę. Ale na prenatalne chodzę do specjalisty od diagnostyki płodów w innej klinice.

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Do góry