reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

20170824_182049.png
 

Załączniki

  • 20170824_182049.png
    20170824_182049.png
    302 KB · Wyświetleń: 443
reklama
Ja dalej czekam na rozwiązanie . Myślałam ze urodzę wcześniej a tu nic :( Córcię urodziłam w terminie to pewnie teraz tez tak będzie .
 
Dziewczyny, a te prenatalne dało się zrobić w klinikach gdzie robiłyście in vitro czy już chodziłyście do innych ginekologów? W ogóle ktoś jest cały czas pod okiem tego samego lekarza, który robił in vitro?
Ja cały czas chodzę do tego samego lekarza, tylko że do jego prywatnego gabinetu. Na genetyczne wysyła mnie do kliniki, w ktorej miałam in vitro, bo tam jest specjalista od bliźniąt [emoji4]
 
Dziewczyny, a pamietacie Koniczynę? Nie wiecie co sie z nią stało?? Pisałam kiedyś do niej i bez odzewu. Zniknęła tak nagle
Pamiętam. Z Nią chyba była jakaś nieprzyjemna sprawa chciała się dziewczyna pozalic ze źle się czuje od ciągłych wymiotow a dziewczyny naskoczyly na Nią.

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
reklama
Pamiętam. Z Nią chyba była jakaś nieprzyjemna sprawa chciała się dziewczyna pozalic ze źle się czuje od ciągłych wymiotow a dziewczyny naskoczyly na Nią.

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Nie to nie była ona. Nie pamietam nicku tej dziewczyny o której mówisz, ale była też na grudniówkach.
Koniczyna była chyba po nieudanym transferze.
 
Do góry