reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być ciąża?

Dołączył(a)
11 Styczeń 2017
Postów
13
Witam! Jestem dwa dni przed terminem @. Piersi są nabrzmiałe i widzę na nich kilka niebieskich żyłek. Dodatkowo na spojeniu łonowym pojawiła się delikatnie brązowa kreska, wcześniej była jasna. Czy możliwe, że to ciąża? Bardzo chciałabym mieć dzidziusia. 3 dni temu robiłam BoboTest i był negatywny, ale czytałam, że nie jest to wiarygodny test...
 
reklama
Radzę powtórzyć test w dniu spodziewanej miesiączki Myślę że trochę za szybko wykonałaś poprzedni test pięć dni przed spodziewaną miesiączka to trochę za wcześnie jak i na takie objawy ciąży
Bobo test jest dobrym testem ale jeżeli masz wątpliwości to powtórz jutro rano testem innej firmy bądź udaj się na badanie beta hcg do laboratorium Jeżeli jesteś w ciąży czego Ci życzę to badanie z krwi napewno już to potwierdzi
 
Ostatnia edycja:
Sprawdź, czy Ci mleko nie cieknie z piersi...

Test w dniu @ albo badanie betaHCG, a nie pytanie w internecie i wróżenie z fusów...
 
Sprawdź, czy Ci mleko nie cieknie z piersi...

Test w dniu @ albo badanie betaHCG, a nie pytanie w internecie i wróżenie z fusów...

I po co zaraz ten sarkazm? ?
Czasem występuje wyciek z brodawki który może być wyglądem zbliżony do mleka a jest spowodowany zaburzeniami hormonalnymi takimi jak wysoka prolaktyna naprzykład
Zawsze myślałam że po to jest to forum żeby zadawać pytania na temat wszystkiego co jest związane z ciążą i jeżeli komuś wydają się bezsensowne niektóre pytania to po co na nie odpowiada
Mam pytanie do pani czy poczuła się pani lepiej drwiąc ? bo jeżeli tak to może będzie mi łatwiej panią zrozumieć Pozdrawiam i życzę więcej zrozumienia dla innych
 
Majorcia, oczywiście, że poczułam się lepiej drwiąc :)
Na głupie pytania są tylko głupie odpowiedzi i niestety, jak widzę niektóre posty pisane tu na forum, to aż mnie krew zalewa, jak można być taką ignorantką, żeby nie mieć pojęcia o rozmnażaniu, cyklu, seksie...
 
Osoby które bardzo pragną potomka i starają się już jakiś czas czasem zachowują się nieracjonalnie cokolwiek zakłuje już biorą za objaw ciąży są niecierpliwi szukają potwierdzenia swoich spostrzeżeń u innych itd itd Przykre jest to w jaki sposób nieraz reagujemy na takie pytania No cóż ...
 
Jestem tutaj Nowa i mam małe pytanie jestem po owulacji w 19dc od dnia owulacji pobolewa mnie lewy jajnik a dzisiaj doszlo pobolewanie brzucha jak na okres ale delikatnie a jajnik kluje okres mam dostać 13września dzień przed owulacja uprawiana sex z narzeczonym. Niewiem czy mam się bać zarejestrowałem się do ginekologa ale wizytę dopiero mam w piątek cały tydzień czy któraś z was tak miała kiedyś. Czy to może być coś poważnego czy mam się bać czy poprostu może być to ciąża.
 
Zrób sobie badanie krwi na poziom beta.
Jak zrobiłam test 4dni przed planowaną @ i wynik wyszedł pozytywny. Zrobiłam drugi test - również dwie kreseczki (choć ta druga była jaśniutka). Tego samego dnia zrobiłam badanie krwi, które potwierdziło ciąże. I to wszystko przed planowaną miesiączką.
 
reklama
Majorcia, oczywiście, że poczułam się lepiej drwiąc :)
Na głupie pytania są tylko głupie odpowiedzi i niestety, jak widzę niektóre posty pisane tu na forum, to aż mnie krew zalewa, jak można być taką ignorantką, żeby nie mieć pojęcia o rozmnażaniu, cyklu, seksie...
Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi droga Pani. Całe szczęście, że Pani tu jest! Taka mądra, taka obyta! Wprost ideał!
 
Do góry