reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ubezpieczenie w ciąży

szczeslimamaminka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
14 Wrzesień 2017
Postów
67
Witam:)
Chciałam Się dowiedzieć jak to jest z ubezpieczeniem w ciąży czy Trzeba je mieć czy nie ..
Jeżeli.nie to jak to jest z pierwszą wizyta mogę iść normalnie na.NFZ czy iść prywatnie.
 
reklama
Na poronienia często lekarze są bezsilni. Owszem podają np nospe (bezpieczna w ciąży), magnez, jak i dupostan (jakoś tak się nazywa). Nakazują odpoczynek. Ale tak naprawdę niewiele można zrobić na początku.
Jeżeli będziesz miała bóle to wtedy szybka wizyta wskazana, ale jeśli jest ok to warto poczekać. Odnośnie bólu dodam jeszcze ze raczej będzie ci towarzyszył cała ciąże co nie zawsze oznacza kłopoty. To taki urok tego stanu. Plamienia tez mogą się pojawić i trzeba je sprawdzać i tez nie zawsze oznaczają coś złego.
 
reklama
Przepraszam, ale mówienie komuś, żeby poczekał 2 miesiące na pójście do lekarza w ciąży gdzieś nie mieści mi się w głowie i może proszę nie mów takich rzeczy na forum, bo idzie się od razu a o następnej wizycie decyduje lekarz. Badania są bardzo ważne juz od pierwszych dni ciąży.
 
Przepraszam, ale mówienie komuś, żeby poczekał 2 miesiące na pójście do lekarza w ciąży gdzieś nie mieści mi się w głowie i może proszę nie mów takich rzeczy na forum, bo idzie się od razu a o następnej wizycie decyduje lekarz. Badania są bardzo ważne juz od pierwszych dni ciąży.
Jak dziewczyna pójdzie teraz to jeszcze nic nie zobaczy na usg. Lekarz niczego nie stwierdzi na pewno. Więc po co ma się stresować jakby nic lekarz jeszcze nie wypatrzył. Proponuję aby poszła po około 2 tyg. od spóźniającej się miesiączki.
 
Jak dziewczyna pójdzie teraz to jeszcze nic nie zobaczy na usg. Lekarz niczego nie stwierdzi na pewno. Więc po co ma się stresować jakby nic lekarz jeszcze nie wypatrzył. Proponuję aby poszła po około 2 tyg. od spóźniającej się miesiączki.
A to do lekarza idzie się tylko po to żeby zobaczyć co się na usg dzieje? Napisałaś żeby iść około 8 tygodnia ciąży, a badania i leki im wcześniej tym lepiej.
 
reklama
Do góry