reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzięki wielkie dziewczyny za Wasze odpowiedzi :tak: któraś z Was pytała gdzie się leczę - dopiero zaczynamy naszą "przygodę", w listopadzie mamy umówioną wizytę w Novum. Zapoznawałam się z "ofertą" in vitro i sama nie wiem na jaką miałabym się zdecydować, ale o tym zadecyduje już pewnie lekarz. Moją przypadłością jest PCOS, brak owulacji nawet po Clo+pregnyl :no2: jak już pisałam, 28 cykli za nami po pustym pęcherzykiem zakończonym łyżeczkowaniem :(

hej :)ja jestem pacjentką novum :) leczyłam się u nich 2 lata po 3 poronieniach .. przygodę zaczęłam u dr Taszyckiej a szczerze polecam dr Lewandowskiego ( jest szefem novum i zajmuje się tylko trudnymi przypadkami ) , dzięki niemu jestem w 25 tygodniu ciąży ! Trzymam kciuki :))))
 
Cześć dziewczyny, dawno się nie odzywałam i się trochę wyłączyłam , jednak kiedy u kogoś działo się coś przykrego strasznie się stresowałam i nakręcałam negatywnie. Gratuluje tym, którym się powiodło. Bardzo mi przykro jeśli były jakieś porażki. Ja jutro mam pierwsze USG bardzo się już stresuje. Mam nadzieje, że będzie dobrze i ten mój maluch zadomowił się na dobre. W całym tym czasie bardzo dokuczały mi plecy, kilka razy wymiotowałam, węch mam bardzo wyczulony i jak coś zjem nie tak mam wzdęcia.
@walczaca o szczescie jak u Ciebie?
 
Jutro transfer o 16.30 tak się cieszę :-) :) ale odrazu po jedziemy 5 h do Chorwacji będziemy się zatrzymywać myślę że to nie zaszkodzi. Jak myślicie.? @tamiza nie poddawaj się, asinka89 bądź dzielna, olusja 1987 trzymam kciuki. Dziewczyny miłego dnia muszę się spakować bo jutro nie będzie kiedy. Buzia
 
Jutro transfer o 16.30 tak się cieszę :-) :) ale odrazu po jedziemy 5 h do Chorwacji będziemy się zatrzymywać myślę że to nie zaszkodzi. Jak myślicie.? @tamiza nie poddawaj się, asinka89 bądź dzielna, olusja 1987 trzymam kciuki. Dziewczyny miłego dnia muszę się spakować bo jutro nie będzie kiedy. Buzia
ja po transferze wracałam 5h do domu. Nogi wylożyłam na tapicerkę i tak wracałam, a jutro mam nadzieję usłyszę serduszko :)
 
A co potrzebujesz ustalić? Ja jestem w Novum i serio jestem zadowolona, nigdy nie miałam takiej sytuacji.
Co więcej jak tylko dzwonię to już często mówią,że kojarzą po nazwisku - co dla mnie jest mega zaskoczeniem w przypadku tak dużej liczby pacjentów ;-)
Ja też bardzo polecam novum ! zawsze miło konkretnie i na temat ....
ja po transferze wracałam 5h do domu. Nogi wylożyłam na tapicerkę i tak wracałam, a jutro mam nadzieję usłyszę serduszko :)

Ja do domu miałam 3 h . Lekarz kazał nam robić przystanki ....
 
d
Dziękuję za chęci.

A próbowałaś zmianę lekarza w klinice i skonsultować to z innym bardziej doświadczonym . Moja kuzynka przeniosła się teraz z Poznania do Głąbowskiego . Ma 43 lata AMH na poziomie poniżej 0,50 i jeszcze jakieś obciążenia i po 4 wizytach twierdzi ze w końcu ktoś z nią szczerze rozmawia i po ludzku i szacuje realnie jak jest . Mnie tez leczył a byłam trudnym przypadkiem i odrazu powiedział ze nie będzie łatwo ale ze spróbuje mi pomoc .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
hej :)ja jestem pacjentką novum :) leczyłam się u nich 2 lata po 3 poronieniach .. przygodę zaczęłam u dr Taszyckiej a szczerze polecam dr Lewandowskiego ( jest szefem novum i zajmuje się tylko trudnymi przypadkami ) , dzięki niemu jestem w 25 tygodniu ciąży ! Trzymam kciuki :))))
Mozesz odpowiedzieć Waszą historię?? Za ktorym podejsciem sie udalo?? ;-)
 
Do góry