reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Jak można tak traktować dziecko jakby to była jakaś karta przetargowa a przecież to żywy człowiek który co prawda na początku nie wie co się wokół niego dzieje ale odczuwa strach
Najgorsze że wiem że będzie tylko gorzej. Staram się nie stresować ale jest ciężko. Skąd biorą sie tacy ludzie :/
 
reklama
Hej dziewczyny. Widzę,że żadna nie ma lekko. U mnie jest w miarę ok. teściowa niedoszła pogroziła sądem i nw co dalej. Mój były po powrocie z zagranicy strasznie się zmienił na gorszę. Wyszywał mnie,pisał,mówił że to ja powinnam pracować. Że kosiniakowe należą się też mu a nie tylko mi i dziecku itp. Od kilku dni zero kontaktu .
 
Eiko, przecież to co on robi to nękanie, powinnaś to zgłosić na policję.
Wyszywał mnie,pisał,mówił że to ja powinnam pracować. Że kosiniakowe należą się też mu a nie tylko mi i dziecku itp. Od kilku dni zero kontaktu .
A kto się dzieckiem zajmuje, on? Pewnie nawet by nie wiedział jak pieluchę zmienić. Zachowaj wszystkie takie wiadomości na wypadek, gdyby chciał strugać troskliwego tatusia przed sądem. To jest po prostu obrzydliwe, że dla 1000 zł ludzie potrafia być tak podli.
 
Asteraki kasa rządzi światem. Ludzie są coraz gorsi.
Idę dziś zgłosić na policję ale nie wiem czy go tylko tym nie prowokuje...
 
Żeby dostać kosiniakowe to trzeba spełniać warunki wymienione w ustawie, więc nie rozumiem dlaczego ma do Ciebie o to pretensje. Takie typowe gadanie frustrata.
Może go to sprowokować, ale może też wystraszyć, szczególnie jak ma taką cwana mamę i partnerkę. Każdy rekord na niego na policji, w sądzie, urzędzie, gdziekolwiek, obniża jego wiarygodność. No i pamiętaj, że on to robi dlatego, żeby wyprowadzić Cię z równowagi, nie daj się. To nie jest facet wobec, którego należy mieć jakiekolwiek skrupuły.
Zgłosiłas, że w samochodzie był z partnerką?
 
Żeby dostać kosiniakowe to trzeba spełniać warunki wymienione w ustawie, więc nie rozumiem dlaczego ma do Ciebie o to pretensje. Takie typowe gadanie frustrata.
Może go to sprowokować, ale może też wystraszyć, szczególnie jak ma taką cwana mamę i partnerkę. Każdy rekord na niego na policji, w sądzie, urzędzie, gdziekolwiek, obniża jego wiarygodność. No i pamiętaj, że on to robi dlatego, żeby wyprowadzić Cię z równowagi, nie daj się. To nie jest facet wobec, którego należy mieć jakiekolwiek skrupuły.
Zgłosiłas, że w samochodzie był z partnerką?
Wiem że chce mnie z równowagi wyprowadzić. Nie wiem tylko w jakim celu. W końcu to on mnie zostawił...
Dopiero idę na policję. Ma to znaczenie że był z nią? Raz jest z nią, raz bez niej...
 
Na drugi dzień wyszłam do znajomej na dwie godziny, ex znowu za mną jeździł. Czekał w aucie aż wyjdę i napisał SMS że skoro zostawiam małego na tyle czasu to on jutro zabiera małego ze swoją na 20 minut na spacer.
Tak jak tutaj, wydaje mu sie, że może coś ugrać.
Tak, ma znaczenie, że był z nią. Powiedz od początku do końca jak to było, tak będzie najlepiej. Gdy zgłosisz tylko jego, to ona zacznie strugać niewinną i jeszcze będzie go bronić. A tak, jak śledziła Ciebie z nim, jej wiarygodność również spada.
 
Tak jak tutaj, wydaje mu sie, że może coś ugrać.
Tak, ma znaczenie, że był z nią. Powiedz od początku do końca jak to było, tak będzie najlepiej. Gdy zgłosisz tylko jego, to ona zacznie strugać niewinną i jeszcze będzie go bronić. A tak, jak śledziła Ciebie z nim, jej wiarygodność również spada.
Ona z nim rzadko jest. Jak już jest to za dnia. Wieczorami jest sam zawsze.
Z tego co wiem on nawet i urzędach się pyta czy ja coś za niego podpisuje.
Najlepsze w tym wszystkim że nigdy nie robiłam przekrętów, nie upijalam się a on zachowuje się jakbym miała ciągle coś na sumieniu. Boję się że będzie mnie mopsem itd straszyć.
Czego człowiek nie zrobi dla kasy :/
Asteraki jesteś w naszym wątku bo..? :)
Dziękuję Ci za pomoc :)
 
Facet ma coś z głową, przecież nie możesz się za niego podpisać pamiętaj, że jeśli chce Ci cokolwiek zarzucić, to musi mieć dowody.
Asteraki jesteś w naszym wątku bo..?
Co prawda nie jestem samotną matką, ale mam trochę doświadczenia w sprawach o alimenty, opiekę nad dziećmi itp.
 
reklama
Każdy mówi że on nie jest normalny. Odwalilo mu i to bardzo. Nie wiem czego mogę się spodziewać już po nim. Byłam z nim ponad 5 lat i czegoś takiego bym się nie spodziewała. Człowiek mądry po czasie.
Asteraki Twoje doświadczenie na pewno nam się przyda :)
 
Do góry