reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
Ewidentnie wychowanie ma kluczowe znaczenie, jakimi ludźmi się stajemy. Ja też byłam bardzo niesforna, ale jakoś wrażliwość i empatia są u mnie bardzo mocno rozwinięte. Staram się traktować innych tak, jak sama bym chciała być traktowana. I niestety dostaję za to po uszach. W sumie cieszę się, że będę miała córkę, bo przynajmniej nie zostawi kobiety w ciąży heh.

Tak czytam o ojcach waszych dzieci i naprawdę nie dowierzam... Jak można być aż tak złym i okrutnym...
 
Hej dziewczyny. Też uważam że to zależy od wychowania. Jak patrzę na moja teściowa to widzę że przyczyniła się do tego jaki jest teraz mój jeszcze mąż.
Moja następna rozprawa w lutym...
Mezus u syna był raz. Było nieprzyjemnie. Pluł się że on nie chce przychodzić do syna do mnie , tylko ja mam przychodzić do domu gdzie mieszka z kochanką...
Widział go ponad 3 tygodnie temu. W niedzielę pisał że chce go zabrać na spacer z kochanką bo to i tak nieuniknione że ja pozna. W smsie napisał że chce dziecko zapoznać z jego narzeczona, planują slub... śmieszny jest. Nie pozwoliłam . Napisałam mu że tylko w moim towarzystwie. Zarzucił mi że chce z nim przebywać i używam do tego dziecka. Myśl i że go ciągle kocham .Z jego strony to też wymówka bo bardzo dobrze wie że nie dam mu dziecka. No i tatuś przelał na syna 150 zł alimentow za zeszły miesiąc. Bardzo dużo :) Teściowa przychodzi raz w mc do syna. Przynosi pieluchy i ciuchy ze sklepu w którym kochanka pracuje bo dzięki niej maja zniżkę ;) przynajmnej coś przynosi . Nie zmienia to faktu że jest dwulicowa i pomaga synkowi .
Zrobię wszystko żeby mój syn był dobrym człowiekiem, pełnym empatii ale żeby też miał tak zwana twarda dupe ;)
Emocjonalnie różnie. Uśmiech syna łagodzi największy ból. Jednak brak wsparcia ze strony drugiej połowki daje o sobie znać. Nie dość że brak to jeszcze ciągle dostaje się po dupie od osoby która powinna wspierać.
 
Hej dziewczyny, u mnie wszystko super, wrecz idealnie;) ojciec roku ostatnio wypomniał mi ze nie stac mnie na nowe buty dla dziecka i kupialm uzywane, a on jest lepszym rodzicem bo u niego syn ma nowe w domu ;D no i taki super jest ze mi przelewa marne grosze zeby przypadkem dla mnie nic nie zostalo hahhaa ;P taki smieszny jest, ale wyglada na to ze ma jakies problemy psychiczne takze wielkie szczescie mnie spotkalo ze to juz inna sie bedzie sie z nim użerać :) jak sobie pomysle jakie ja mialam mysli w ciazy po tym jak mnie zostawil to az wstyd pisac.. ale powiem Wam że to wszystko predzej czy pozniej MIJA !
 
Mam jeszcze 3 tygodnie do terminu ale lekarz w środę na badaniu poinformował mnie że dziecko już jest nisko i ułożone do porodu więc może się urodzić wcześniej. Mam pewne cc z powodu zaświadczenia od ortopedy. Zamówiłam sobie kilka rzeczy do szpitala przez allegro, czekam wczoraj na przesyłkę i... wiadomość na email od inpost że paczka do odbioru w punkcie. Ciśnienie od razu mi wzrosło, dzwonię pytam o co chodzi bo wszystko miało być dostarczone na adres domowy ale doręczycieli ponoć był o 10 rano i nikogo nie zastał!!!!! W domu 6 osób, dziadkowie, rodzice którzy są na emeryturze sama do 11 rano byłam w domu no ale pewno albo się nie chciało dostarczyć przesyłki albo kurier czytać nie umie i adresu nie rozszyfrował. No i wszystko musi być tak żeby Ci dać w dupę, paczka opłacona chciałam się spakować do szpitala no i nie mogę. Na olx znalazłam fajne nosidełko dla noworodka, dzwoniłam ale oczywiście nikt nie odebrał. No i jak tu powiedzieć dziecku w brzuchu żeby jeszcze poczekało bo nie mam wszystkiego potrzebnego na jego przyjście na świat?
A ojciec dziecka oczywiście nie zapłacił ani złotówki jeszcze chociaż na policji deklarował że będzie spłacać pożyczkę. Jestem stratna już o 12 tyś przez tego gnoja!!! Jaką dziecko by miało za to wyprawkę, a tak muszę kupować dla małego używane rzeczy bo na inne mnie nie stać
 
Mysle, ze z tymi uzywanymi rzeczami to trochę przesadzacie ;) corka wszystko ma uzywane, ale nie z tego powodu, ze mnie nie stac (chociaż to tez prawda) tylko nie kumam idei wydawania milionow monet na rzeczy ktore corka bedzie miala na sobie raz czy dwa, albo zabawki, którymi pobawi sie tydzien ;) poza tym jesli chce jej kupic cos "ekstra" to zamawiam na AliExpress, przesylki dlugo ida, ale za taka cene warto :)
 
Eiko tak bo przebywanie z Twoim prawie eks mężem to taka rozrywka, ze aż chce się z nim spędzać czas :D durny jest. Oczywiście, nie dawaj mu dziecka, nie musisz mu ufać w końcu masz do tego podstawy. Wow, że teściowa się poczuwa, żeby coś kupić, spora grupa mamuś popiera swoje decyzje synka i ma wyrąbane.

Malaga mi eks raz napisał, że jak mi ciężko to on może wziąć dziecko i wychować je ze swoją rodziną. Także wcale mnie nie zaskoczyło z tymi butami, że taka była reakcja ;)

Majka mi też bardzo często nie idzie coś pomyśli i mam wrażenie, że od kiedy byłam w ciąży to ciągle tak jest, ale cóż... za koszty wyprawka eksa ścignij sądownie, mój też dobrowolnie nie chciał płacić
 
Z tymi kosztami będzie ciężko bo on od ponad roku nie pracuje już legalnie tylko ciągle na czarno więc nie wiem jak będzie z alimentami i czy sąd weźmie pod uwagę fakt że ten człowiek tak mnie oszukał i zostałam z jego długami
 
U mnie ostatnio się dzieje.
Złożyłam o alimenty , zabezpieczenie i zwrot wyprawki. Około dwóch tygodni później zauważyłam że często za mną jeździ jakieś auto. Nie mija kilka dni i ktoś wybił mi szybę przednią w aucie. Policja wezwana , brak świadków. Na drugi dzień wyszłam do znajomej na dwie godziny, ex znowu za mną jeździł. Czekał w aucie aż wyjdę i napisał SMS że skoro zostawiam małego na tyle czasu to on jutro zabiera małego ze swoją na 20 minut na spacer. Nie odpisałam. Przyszedł ale mnie nie bylo. Znowu mnie szukał, znalazł i siedział w aucie i się ze mnie śmiali. Poszłam i się nawet nie odwracalam.
Serio nie wiem już co myśleć. Mam dosc. Ewidentnie ma gdzieś syna i robi mi na złość.
Moja teściowa jest bardzo dwulicowa. Robi wszystko na pokaz ale nic nie jest szczere co robi.
 
reklama
U mnie ostatnio się dzieje.
Złożyłam o alimenty , zabezpieczenie i zwrot wyprawki. Około dwóch tygodni później zauważyłam że często za mną jeździ jakieś auto. Nie mija kilka dni i ktoś wybił mi szybę przednią w aucie. Policja wezwana , brak świadków. Na drugi dzień wyszłam do znajomej na dwie godziny, ex znowu za mną jeździł. Czekał w aucie aż wyjdę i napisał SMS że skoro zostawiam małego na tyle czasu to on jutro zabiera małego ze swoją na 20 minut na spacer. Nie odpisałam. Przyszedł ale mnie nie bylo. Znowu mnie szukał, znalazł i siedział w aucie i się ze mnie śmiali. Poszłam i się nawet nie odwracalam.
Serio nie wiem już co myśleć. Mam dosc. Ewidentnie ma gdzieś syna i robi mi na złość.
Moja teściowa jest bardzo dwulicowa. Robi wszystko na pokaz ale nic nie jest szczere co robi.

Jak można tak traktować dziecko jakby to była jakaś karta przetargowa a przecież to żywy człowiek który co prawda na początku nie wie co się wokół niego dzieje ale odczuwa strach
 
Do góry